poster

Halali (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 1995, 7x7 min

Režie:

Pavel Koutský

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Jiří Lábus

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • hirnlego
  ****

  Jednou odpoledne ve školní družině nás na tohle využili jako pokusné králíky "jak se to děckám asi bude líbit - esli to jako můžem pustit do éteru". Většinový ohlas byl spíše smíšený, ale pár jedinců, včetně mě, slintalo s otevřenou hubou a očima navrch hlavy nad touhle psychoúchylárnou ""pro nejmenší"" ... (jestli to byl jeden ze spouštěčů mého pozdějšího zvrhlého vkusu, kdopak üííííí......)(16.12.2008)

 • Karlos80
  ***

  Námět, scénář, výtvarník: Pavel Koutský. Ó ano matně si vzpomínám.. To byl "Ferdinand Muška Brok", odvážný a svérázný střelec a jeho neohrožený a statečný pes "Samson" ve svých příbězích kde se společně vydávali na dobrodružné lovecké výpravy po celém světě. Tak trochu ve stínu polské klasiky "Slavný lovec Pampalini". V televizi uvedeno jako večerníčkový cyklus.(4.4.2007)

 • topi
  **

  Žádná sláva, není to nejhorší, ale je to takový divný...Když slyším hlas Jiřího Lábuse, tak si hned představím Marge Simpsnovou, to už je holt jeho prokletí...(11.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace