poster

Tichá pláž

 • Austrálie

  Lost Things

 • Velká Británie

  Lost Things

Horor / Thriller

Austrálie, 2003, 83 min

Režie:

Martin Murphy

Scénář:

Stephen Sewell

Hudba:

Carlo Giacco
 • PetrPan2
  ***

  Australské horory bývají zajímavé a ani tento není vyjímkou, dobrá kamera, hudba, která mi místy připomínala ponurou atmesféru seriálu Twin peaks. To vše bohužel chvílemy shazují někdy dost hloupé dialogy (nebo spíš monology dvou k sobě navzájem mluvících postav, přičemž každa si mele to svoje) a dost vykonstruovaný a překombinovaný konec... i když scéna prznění Lenky Kripac překvapila... Nu což, nebylo to špatné, jen tomu něco chybělo.(24.5.2007)

 • Damiel
  ****

  Nízkorozpočtový film Martina Murphyho s vycházejícími hvězdami australského filmu je příjemným překvapením. Horor působivě graduje atmosféru strachu, aniž by toho mnoho odhalil. V samotném závěru se ale časové roviny začnou prolínat natolik, že v tom máte pěkný herberk a pořádně nevíte, co se vlastně děje. Trocha vlastní interpretace ale také není na škodu.(9.1.2006)

 • fcreading
  *

  " Toto miesto má svoje velké tajomstvo." Aké tajomstvo? Ešte ste nato neprišli? Nie povedz nám to. " Keď vám to poviem, budem vás musieť zabiť!" Amatérsky horor, ktorého do sračiek tiahnú mizerný herci. Celé sa to tiahne, dej je rozťahaný až nudí, všetko to je o dvoch dievčatách, ktoré sa snažia nablázniť dvoch chlapov. Skoro mi to pripadalo, že sa pozerám na telenovelu, ale hodina ušla a už sa dalo hovoriť o nejakej tej atmosfére, aj keď nie úplnej a vniečom to pripomínalo Blair Witch, kdežto Blair Witch je majstrovský kúsok a zrovnávať sa to nedá. Koniec už bol trošku nedotiahnutý, tak z nostalgie dávam 20 percent. PS: Žiadna brutálna vyvražďovačka sa nekoná!(23.2.2009)

 • AlistairMir
  *

  Máte rádi filmy, kde se nic neděje a když se něco děje, tak to nedává smysl? Super, tak to bude Tichá pláž Vaše jednička. Film o pár hercích, jedné pláži, jednomu VW a jediné, co se mi na tomto filmu líbí je ten plakát, kterej mě nalákal a já jelito se nechal nachytat. Nemá to atmosféru, nemá to smysl, nemá to pořádný vraždy, ono to fakt nemá nic. Konec někoho potěšil, mě zcela utvrdil v tom, že je to strašná blbost.(13.11.2014)

 • jenik71
  *

  Každý občas udělá nějakou hloupou věc. Třeba že se podívá na tenhle film. Sledovat absolutně nesympatické "herce", naprosto stupidní děj a k tomu poslouchat dementní dialogy o ničem, to je skutečně ubíjející. Věřte, že větší zábavou je na pláži sledovat třeba kraba, jak se snaží vrátit do moře. I kdyby to mělo trvat hodiny.(11.4.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace