Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Drama
  • Komedie

Synchronic (2019)

Asi jediná droga na světě, kterou sem ještě nezkusila (s výjimkou ruského krokodýla) a budu si jí muset co nejdřív sehnat, jelikož chci, z tepla domova, cestovat do doby ledový, potkávat mamuty, neandrtálce, či v bažinách utíkat před krokoušem přímo do náruče píčuse s halapartnou, nebo co to měl. Sedm minut adrenalinu, to prostě láká každýho, kdo má rád cestování časem tam a zpátky. Jinak se mi velmi líbilo, jak je film krásně depresivní (tam byli v prdeli úplně všichni, včetně těch, co tam nehráli). Navíc sem tam dokonce měla malou roli, jelikož ta malá, věčně zhulená asiatka, to sem celá já. Každopádně já byla na tomhle tripu spokojená a musím zatleskat borci z Avengers, jakej to byl kámoš. Bohdímu z Bodu zlomu, během jejich X letého přátelství, dohodil budoucí manželku a jako bonus zachraňoval jeho dceru napříč časem, zatímco Bohdí max vylepoval plakáty a nebo se hádal doma. Takovému kamarádovi, co může za všechno dobrý, co vás kdy potkalo, by se měla postavit socha a ne jen podat ruka, jo Bohdí, tos posral, měl si ho alespoň obejmout a dát mu hudlana. A slovy znalkyně všech drog nakonec - "Takovéto stavy lze vskutku zažít, více info v osobních zprávách". A nebo radši ne, Nechci mít zas vyražený komplet nový dveře od URNY. Takže lidi, neberte drogy. Nikomu. Sežeňte si svoje.

Červená tečka (2021)

Omlouvám se všem a všemu, za mou dlouhou nepřítomnost a díky moc za záplavu zpráv, jestli sem ok, potěšilo a abych odpověděla - Zdraví je svině, ale ještě nebyla zabijačka, takže si nedělejte hlavu, každopádně opravdu díky moc všem :-) Tááák a teď k filmu - Red dot sliboval skvělou naháněčku, kde se dva seveřani, teda seveřan a jeho black woman, stávají obětí odstřelovače, co je nahání jako škodnou, nectí BLEK-LÁJVS-METR a rozhodně nehodlá před nikým klečet, leda by se mu líp mířilo. Každopádně mně se na naší barevný dvojici hned něco nezdálo, hlavně diky flashbackům, až moc násilnýmu ukazování prstem, kdo po nich určitě jde atd. Takže já se opít rohlíkem nenechala a kdo, co, jak a proč sem odhulila dřív, než měl ten překvapivej zvratek přijít. Překvápko se tak nekonalo, ba naopak sem byla nasraná, jak to bylo průhledný. Fandit se dalo leda odstřelovači, i když kvůli němu jeden pes ztratil hlavu, každopádně ostatní postavy se ve filmu vyskytovaly asi hlavně proto, aby člověka sraly, a to jim šlo velmi dobře. Černoška skvěle zahrála všechny důvody, proč jí a její soukmenovce, drtivá většina společnosti nesnáší a já už mám, z toho tlačení černých herců úplně všude, vředy. Nemluvě o tom, že má vyjít černej Superman. Slyšeli jste někdy, kurva už, že bych já či moji soukmenovci chtěli žlutýho Supermana? Nebo, že by běloši chtěli hrát Martina Luthera Kinga? Fakt už tam jen chyběl zas nějakej gender. Svět se v prdel obrací a brzo začnou vznikat čím dál větší píčoviny, aby se většinové menšiny cítily prima a cool. Každopádně film celkově je čistokrevnej průjem, teda průměr a co mě etrémně potěšilo, byl závěr. Darbong splnil společností danné kritéria a zároveň vyjářil svůj názor, takže potlesk. PS : Ve filmu nehraje žádný asiat a víte co? Je mi to úplně jedno jelikož ve Švédsku čekám hlavně bílé lidi a to sem, prosím pěkně, žlutá od narození, heč !

Polar (2019)

Duncan by si rozuměl s Johnem Wickem...i když vzhledem k tomu, jak dopadl Duncanův pes, by se asi museli scházet jenom pracovně. Každopádně Mads jako nájemnej vrah je doslova jako účes a celkovej vzhled Vanessy Hudgens v tomto filmu. Ano je děsivý, smrtící a vážně z něj jde strach. Kromě toho, že Vanessa tu vypadá opravdu příšerně, je vše ostatní, buddhodík, v pohodě. Hlavní zmrd je něco tak neskutečně odpornýho, že sem málem vrhla pokaždý, když se objevil na obrazovce. Teplej pašík,porážkové váhy s botoxovejma rtíkama ho má v řiti tak 5x denně, každopádně svou roli dává na pána - Nenávidíte ho od prvního pohledu. Jako bonus je to kolosální debil a krásná ukázka, že občas je lepší svému zaměstnanci zaplatit a klidně přidat i nějakou tu prémii, jelikož Madse by vyplatil i Strýček Skrblík, pokud by nechtěl skončit bez jedinýho brka na pekáči. Ve filmu se vyskytuje celkem vražedný číslo zavražděných, Mads to kosí na všech světovejch stranách a zuby si na něm vyláme i speciální ASSasýnský komando. Přitom stačilo tak málo...Sáhnout do peněženky a vyplatit ho. Konec mě navnadil na pokračování, který určitě nebude, ale je to asi jako se sexem se Suki Waterhouse - Ten taky, dle všeho neklapne, ale snít o něm můžu.

Siberia (2018)

V první řadě se opravdu a zcela vážně chci všem omluvit za to, jak tento ehm...film...ohodnotím, jelikož Siberia je tuze špatná od začátku do konce a jedna hvězda by bylo maximum a to za Kýnu a nahou Anu Ularu. Jenže, znáte to určitě všichni, každý máme rádi nějaký ten film o kterém všichni kolem tvrdí, že je to strašná sračka a vy to víte taky, takže se toho filmu ani nemůžete zastat, jelikož není možné přijít s nějakým normálním argumentem, který by filmu pomohl. Jediný argument co máte je "Mně se to líbilo." Strašně ráda bych tady Siberiu bránila a dokázala vám, že jste jen nepochopili to poselství a bezednou hloubku, co ten film měl, jenže co si budeme povídat, ten film byl mělkej, že i hobit jako já by se tam cachtal po kotníky a poselstvím filmu bylo maximálně to, že žádný poselství nemá. A tak tu je náš Kýnu, co chce prodat modrý diamanty, slíbil jich tucet, splaší horko-těžko jeden, jelikož kolega je kokot a aby toho nebylo málo, tak zbylých jedenáct na prasáka hodí falešných s vědomím, že kupující mu věří, jelikož jsou z nich čurákoví bratři páč, dle ruské tradice, si nechali na ukázku bratrství přeblafnout čuráka od kurvy toho druhýho. Jako nic proti, taky bych se nechala radši od nějaký holky vylízat než se s ní řezat do zápěstí, ale...mno Rusko, no. Každopádně na průser je zaděláno, Kýnu do něj byl navíc dotlačen a všechno to podstoupí kvůli kundě slečny Ulary, kterou zná asi tejden. Abych se kvůli nějaký babě nechala dobrovolně sejmout, tak to by musela prcat ne první ligu, ale nejlíp z celýho vesmíru a i tak bych se nechala sejmout leda až by nade mnou můj tumor drtivě vyhrával. Možná proto se mi tahle debilita líbila. Prostě to, jak má Kýnu totálně v píči. Manželka? Jebat. Mafiáni? Jebat. Tajná služba? Jebat. Odjet ze země? Jebat. Proč? Protože chci jebat s Ularu a jebu vám na to, že mě sejmete. Tak za to klobouček, málokdo má, doslova, takhle na párku. Každopádně Siberia je film kterej nikomu nedoporučuju, vyhněte se mu obloukem krom výjimek jako a) jste masochista b) chcete někomu zkurvit filmovej večer a tak mu doporučíte tohle c) Milujete když někdo natočí kolosální sračku d) Nevěříte, že je to tak špatný, jak píšu a tuplem nechápete proč tomu ta žlutá kráva teda dala 4* a musíte to tedy vidět na vlastní oči.

Černý motýl (2017)

V první řadě čekám od černochů žalobu za název filmu, jelikož tohle zavání těžkým rasismem na nebohém motýlovi. Mělo se to jmenovat Afroamerický motýl, či nějak podobně korektně a určitě vznikne hnutí BBM (Blek Batrfláj Medr). Nu a k filmu - Antonia mám ráda, jelikož jako jeden z mála hrdinů staré gardy nevyčpěl a stále dokazuje, že umí hrát i si udržet figuru. Jeho spisovatele, co hledá příběh na dně flašky sem mu věřila rozhodně víc než Babišovy kecy o tom, jak vláda dělá vše pro naše bezpečí a v momentě kdy nabral stopaře sem se jala pozorně sledovat co bude a nebude. Ani nevím proč, ale zatímco většina lidí, se kterejma sem se o tomto filmu bavila, měla jasno v tom, kdo je vraždící svině, ve mně hlodal červík pochybností a tak sem zapnula mozkové závity (celé dvě buňky) a jala se pozorně sledovat náznaky, detaily a všechno okolo. Výsledek mého detektivního pátrání? Vrah je Antonio, Jack bude brácha nebo přítel nějaký z jeho obětí. Jak sem k tomu došla? Scéna kdy Antonio naskočí k borce do auta a Jack do nich pálí brokovnicí z metru a ...nic. Když to do auta nahulíte brokovnicí, tak to zanechá škodu. Takže Jack měl slepé náboje. Proč měl slepé náboje? Páč není vrah. "Zavraždění šerifa mimo záběr a opět brokárnou mi to potvrdilo. Tak sem se kochala a plácala po rameni jak sem chytrá nu a pak BUM...Hovno přítel či brácha, on je rovnou z FBI a jedou v tom všichni kolem a krásně chytili Antonia do sítě. Mno, alespoň sem uhádla kdo je vrah...BUM závěrečná scéna a krásné vytření si prdele nejen se mnou, ale se všema divákama. Tleskám a až si zase budu myslet, jak sem chytrá, tak si pustím Afroamerického motýla, abych si připomněla jak sem s noblesou šla za TP (Tupou Píču). PS: Stejně mohl vraždit, mně se taky občas zdá o holkách se kterýma spím právě proto, že s nima spím, takže třeba zas tak tupá nejsem. Každopádně někdo tam vraždil, to vím určitě.

Wrong Turn (2021)

Když sem zjistila, že bude další díl této série, tak mě napadlo, že už mě to nemá čím překvapit a zase se budu chlámat u céčkového hororu, jelikož od jedničky šla kvalita rapidně do prdele. No a hned začátek mě vyděsil a už sem si říkala, že tvůrci zvolili fakt Wrong Turn a odbočili z hrbolatý silnice na cestu plnou sraček. Proč? Mno...Jak už sem X krát uvedla, sem 99% lesba, jako bonus žlutá a jako extra bonus mám bílého přítele (to je to 1% co mi sere statistiku plnohodnotné lesby), takže jestli by někdo mohl nahlas hulákat za práva menšin ať už sexuálních bo barevných, tak sem to rozhodně já. ALE nejsem 3,14ča (kdo neumí matiku - čti "píča") a celej ten sluníčkářskej svět plnej pochopení pro vegany, homosexualitu, menšiny, transgendery, muže co se cítí být ženou a ženy, co se cítí být mužem (Jdi do prdele Ellen Page, Elliote Ti nikdy neřeknu) mě kolosanálně sere. No a aby filmaři to měli u všech těchto uplakaných píčusů v cajku, tak je naserou do filmu, aby byl klid. Chci tím říct jedno jediný - Jedete s kamarádama na výlet a je vás šest. Jak velká pravděpodobnost je, že v tom autě budete v následujícím složení - Dva teplouši z Indie bo odkud, běloška spící s černochem a bílá holka spící s bílým klukem, kde největší kokot z party je...chvilka napětí...právě ten bílej hetero? Hádám, že ta šance je kurva malá. Nu tady ale přesně tuto skvadru máme a po sračce s Theronovou (Nesmrtelní) tu je tedy další film, kterej se snaží nevynechat nikoho. Vlastně moment...Vynechali nás !! Asiaty !! A proč? Spráávně, jelikož my jsme asi ta poslední "menšina" (však je nás jen třetina zeměkoule, no nejsme "menšina" jak kráva?) který je totálně u prdele celý tohle moderní hnutí, kdy největší zkurvysyn a skoro až hrdelní zločin je být bílým heterákem. Nu, díky Buddhovi, to je jediná věc, která mě na filmu srala. Jinak to tvůrci vzali do pazour velmi svěže, nově a hlavně zajímavě. Děj se mi líbil, scenérie prima a cool, herci vůbec nebyli špatní a celkovej nápad a finální finále taky bezva. Top scéna - Slepci ve tmě. Tak se těším až příště zase někdo zahne vedle páč po jedničce je toto, za mě, nejlepší díl série.

plakát

Hunter Hunter (2020) odpad!

V první řadě zpráva pro všechny, co se o mě báli, proč tu jako nejsem - Byla sem celou dobu tak pozitivně naladěná, že sem byla pozitivní i na covid a statečně bojovala o svůj nuzný život v epickém souboji, který se odehrával mezi favoritem Covidem a mnou ve skvělé formě, akorát bez čichu, chutě, se čtyřicítkama teplotama, dejchání ála Darth Vader a celkově pocitem, že chcípnu. Samo sebou sem vyhrála, jelikož přežiju všechno, sem jako šváb. Tak to by bylo k vysvětlení, díky za starostlivé zprávy, potěšilo, překvapilo a pokud sem někomu neodpověděla, tak mi došel kokain a už sem u odepisování usnula, tak se omlouvám. Nyní k filmu. Asi sem jako jedna z mála viděla jinej film, nebo mi covid poškodil mozek a nebo prostě jen má asijská krev má jinej názor...Každopádně větší píčovinu než Hunter hunter, sem tento rok ještě neviděla (což není ale zas tak těžký vzhledem k tomu, že je teprve leden a já viděla letos pět filmů). No a o čem, že film je? Máme tu takovou normální rodinku, na samotě u lesa kde táta je debil s holou prdelí, ale má se za nejlepšího lovce na světě i přes skutečnost, že toho uloví tak málo, že div nechcípaj hlady,dále mámu, která ví, že starej stojí za hovno stejně jako její život, ale dál tam s ním tvrdne jak rohlík po dvou dnech, a jako posledního člena tu máme dcerku, která chce být husto-kruto-přísná lovkyně přesně jako její táta (takže chce umět úplný hovno). Rodinku začne mocně šukanovat velkej zlej vlk a tak ho tatík jde lovit a dcerka se připojí s tím, že když narazí na stopu, tak dcera půjde sama domů a táta půjde po stopě. Parádní nápad, proč s sebou nevzít dceru, abych jí následovně nenechala jít domů s vlkem za prdelí místo, abych jí měla u sebe a chránila jí, prostě Fotr roku. Stopu chytí, dceru pošle směrem prdel a jde lovit vlka, Jde mu to skvěle, jakožto mocný lovec ho netrefí zaměřovačem z pěti metrů, když je k němu vlk otočen prdelí a čumí kamsi do hajzlu. Drsná dcera, která chtěla lovit se zatím strachem posere někde dál v lese, jelikož jí dojde, že není tak statečná jak si myslela a tak řve za bukem (možná to byl dub, topol, sekvoj, nevím). Tatík ale přece jen něco najde - Několik mrtvých žen, který rozhodně nezabil vlk, ale spíš seriálovej vrah a tak se zachová příkladně - Nikomu o tom neřekne, svojí rodinu nevaruje, poldy nezavolá a prostě si tam udělá posed a čeká co bude. Když o něm pak rodinka dva dny neslyší (neuslyšej ho už nikdy), ale kousek od baráku najdou zraněnýho chlapa, od pohledu masák, nenapadne je nic lepšího než mu dát první pomoc a taky nikomu nezavolat. Zblitek si nechám pro sebe, ať nejste ochuzení o epické finále, brutální odhalení a poldu, kterej za bílýho dne přehlídne past, šlápne do ní, svalí se na zem a rukou se chytí do druhý...Já to vykvákla? Sorry tak tedy na závěr upozornění - Komentár obsahuje spoilery.

Tichá pláž (2003)

Takže, lidé zlatí, čtěte pozorně páč toto se zapíše do análů. Jako, že do análů dějin. Zjistila sem, že mám fandu a ten chce mrsknout komentář k tomuto filmu (o kterým vím úplný hovno, jelikož sem ho neviděla), jenže se mu nechce hovnotit 200 filmů a dělat pak test (plně ho chápu, je to fakt dost sraní vzhledem k tomu, že chce napsat JEDEN koment). A teď se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu - Požádal mě, jestli bych jeho koment nezveřejnila u sebe, aby si to lidé mohli přečíst. No jak bych mohla odmítnout? Takové cti se jen tak někomu nedostane, takže teď vše další už nebudou má slova (což asi poznáte, dle slovníku) a já mám splněn dobrý skutek, heč !!! KOMENTÁŘ UŽIVATELE ADRAMELECH ----------- Podle mínění některých okultistů prožívají osoby, které sešly ze světa násilnou smrtí, v záhrobí (v bardu) stále znovu a znovu okolnosti své smrti, a to pořád dokola v nesčetných variacích. Je to jakási obdoba katolického očistce, ovšem individualizovaná, diferencovaná a bez obligátních čertů s vidlemi. Tyto postmortální vize představují hororový motiv, který však tvůrci hororů využívají jen zřídka. Vybavuje se mi pouze povídka „Ten pocit, co popsat se dá jen těmi francouzskými slovy“ od Stephena Kinga, kde to toto téma mistrně zpracováno. V seznamu hororových motivů, který vypracoval H. P. Lovecraft, tento motiv, pokud se nemýlím, vůbec nefiguruje. Právě toto téma je hlavní ideou filmu Tichá pláž. Pro lepší porozumění ději je dobré vědět, že všichni hlavní hrdinové jsou od samého začátku mrtví. Film ukazuje jednu z jejich postmortálních vizí. Prvním náznakem (kromě celkově ponuré atmosféry), že tady něco zatraceně nesedí, je scéna s kuklou. Cestou na pláž míjí auto strom, na němž visí kukla. Kamera na ní na chvíli utkví. Po příjezdu dostanou mládenci poněkud hovězí nápad kuklu přeseknout, takže housenka, asi nepříliš nadšená, znovu spatří světlo světa. Ale kde tu kuklu vzali, když ji neutrhli? Inu, utrhli ji při své předchozí cestě. Náznaků, o co tady běží, je ve filmu spousta. Suché květiny na pláži patří oněm čtyřem hlavním hrdinům. Přinesli je tam jejich rodiče nebo spolužáci, aby uctili jejich památku. Výmluvná je i scéna s prstenem nalezeným v písku, v němž jedna ze slečen pozná svůj majetek, a navlékne si jej na prst. Později, při vlečení její mrtvoly, vidíme, jak jí prsten z prstu zase sklouzne. Mládenci si se slečnami vyjeli na výlet v naději, že si s nimi zasouloží, což se jim ale nesplní. Namísto toho tu atraktivnější z nich ojede bezdomovec, který je přece jenom dospělý chlap. Mládenec to pozoruje přes nějaké roští, holka leží na zádech, chlap na ní, nic moc není vidět, ale je jasné, co se děje. Pro mládence to musí být traumatizující zážitek, ale očistec není žádné rekreační středisko, takže kluk dostane totéž sežrat ještě jednou, aby si to pořádně užil. Tentokrát holka souloží na pláži za plného denního světla, pěkně zezadu, a je jasné, že to dělá dobrovolně. Ke konci filmu se postmortální pseudorealita, která doposud jakžtakž simulovala realitu (za nemalé pomoci banálních dialogů a poněkud „nefilmového“ projevu hlavních hrdinů), začíná trhat a kauzalita jde už úplně do háje: někdo je mrtvý, pak zase živý, aby mohl být znovu zabit atd. Závěrečná scéna, kdy se autu zasekne řízení a auto chvíli krouží kolem dokola na parkovišti (stejný výjev jsme už viděli krátce po začátku filmu) není nesmyslný střih, nýbrž náznak toho, že začíná opět další „pekelné kolečko“, jež protagonisté budou muset absolvovat. Podle mého názoru je to perfektní film, který se výrazně vymyká z rámce běžné produkce hororových filmů.

plakát

Daman akeseo guhasoseo (2020)

Nejsem sice nájemnej zabiják, ale dokážu si představit jak to nasere, když z poslední zakázky se vyklube, že měla bráchu šílenýho zabijáka, co chce vendetu. V tu chvíli je sen o klidu na Panamě v prdeli a kdyby mi jako bonus sejmuli bejvalku a ještě k tomu sem zjistila, že mám dítě a to dítě unesou na prodej orgánů....Pyčoooo tak tohle je moc i na klidnýho člověka. Já snesu dost, občas i zlatý vejce, ale tohle by z každého udělalo vraždící mašinu, což je vlastně vývin osobnosti, do té doby byl náš hrdina vraždící mašina jen, když dostal zaplaceno. Takže tu proti sobě stojí na jedné straně nájemný zabiják, co likviduje zmrdy, na druhé straně vrah, co likviduje všechny, protože ho to prostě baví a navíc je tuze mstivej, a mezi nima malá holčička, kterou nájemnej chce zachránit a chorej zabít. Musím uznat, že není dobrý nasrat ani jednoho, rozpárat člověka umí oba asi na sto způsobů a když se spolu potkají tak je jasný, že to bude bolet obě strany. Jestli nakonec vyhraje hodnej zabiják, zlej vrah a nebo to bude remíza, to si zjistěte sami, každopádně některé mordy sem si musela pustit víckrát už pro tu krásu okamžiku a když se oba dva potkají (jeden s nožem, druhý s mačetou) v těsné chodbě, hned sem si vzpomněla na Zónu smrti a legendární výměnu názorů Donnieho Yena a Jackieho Wu.

Telefon (2020)

V životě už nezvednu pevnou linku !! Při mém štěstí by se mi dovolala na první pohled milá, hodná, láskyplná osoba ze který by se vyklubala sadistická, zvrácená, vražedná svině a díky faktu, že ona by žila v minulosti, by mi mohla krásně kurvit život. Asi jako tady ho Jun kurví Park. Nejvíc se mi na filmu líbila ta jednostranná bezmoc, ono když vaše současný já do minulosti nemůže a v minulosti žije vaše, cca, šestiletý já, tak nemáte zrovna moc šancí na vyrovnanej boj. Park sice díky znalostem z netu občas nějakou tu fintu zkusí, ale co si budem...Jun má všechny esa v rukávu a i když není zrovna 2x chytrá, tak je vychcaná jak mraky, nebo díra do sněhu. Každopádně hereckej výron Jun je fenomenální a po svém prvním mordu si opravdu krásně začne užívat života. Akorát to zbavování se těl neměla úplně vychytaný. Policie je tupá jak léta nebroušenej nůž, Park chudák přehřeje google a hovno z toho a jako bonus si za valnou většinu věcí může sama. No nenasralo by vás to? Závěr filmu perfektní a úplnej konec si vysvětlete jak chcete, ono se to dá tak i tak. Každopádně Jun se narodila pro hraní duševně chorých vražedkyň a tak doufám, že se zase brzo předvede v plné parádě. Po tomhle svinstvu bych jí v romantickým filmu jako křehkou slečnu vidět nechtěla. Jen ať dál kuchá koho může.