Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Drama
  • Komedie

Recenze (459)

plakát

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023) 

Tak tohle se hovnotí tuze na hovno. Jako jo, dokázala sem pochopit, že se Džejms Bouchačka rozhodnul zavděčit všem a tak do třetích strážců nasral co nejvíce duhy v podobě zachraňování dětiček a zvířátek a Rocketův vypíčenej život před tím, než se stal tím super cynikem. Určitě nejednomu člověku slza ukápla, když mu zastřelili Mrožíka, Kjájíčka a ... co byla vlastně ta jeho Vyholená? Vypadalo to jako potomek lasičky, kterou prcal tuleň. Každopádně na mě tohle žádnej dojem neudělalo. Ne, nebrečela sem, emoce to ze mě neždímalo a max mě ta parta nedodělků, co kromě lasičky měly IQ max na to, aby si nenasraly do plen, kolosAnálně srala. Koukajíc jak mrož na vozejku hraje na babu s pavoučím králíkem, Rocketem a tou lasičkou, to byl porod. A ty jejich jména..."Budu Nazemi, protože ležím na zemi." "Já budu Zupy, pjotože mám zuby." no ty kokot to si snad dělaj prdel, že nějakého diváka, po této smršti sraček, fakt dojme, že je postříleli...Humor místy funguje, místy je strašlivě trapnej až to téměř fyzicky bolí...Takže toto bych hovnotila jako sračku. Na druhou stranu nám Bouchačka naservíroval snad nejvymrdanějšího záporáka v celé hysterii komixáren. Týpka, kterého budete z duše nenávidět, ultimátního zmrda, totálního pračůráka, kde naopak emoce tuze fungujou (jelikož sem se snažila přes televizi vlézt do filmu a rozmrdat mu hlavu o beton). A víte, co je na tom nejkrásnější ?? JE ČERNEJ !! Konečně někdo kdo se nebál, z ubrečeného bývalého sběrače bavlny, udělat padoucha. Nigga záporákem vraždícím zvířátka a děti. Hip hop hurá, 3x díky, protože tohle naše bavlňáky muselo tak ukrutně nasrat, že je úplně živě vidím jak hulákaj, s banánem v ruce, něco o extrémním rasismu. Za to, a akční scény, plnou palbu. Tááák a co teď ? Na jednu stranu sračka, hrající na citlivé emoce, co nefunguje a na druhou stranu megazápornej nigga, kterého opravdu nenávidíte a tam vše naplno funguje. No bylo by to za tři, ALE jelikož už sem dlouho nebyla obviněna z rasismu, tak dám plnou palbu čistě pro tu radost, že největší záporák ve vesmíru je černej zmrd.

plakát

Souboj s rodinou (2019) 

Asi už nemá ani cenu vysvětlovat mojí dlouuhou nepřítomnost, každopádně žiju, slepila sem rozpadlej svět kolem sebe sekundovým lepidlem a než se to zase všechno sesype tak tady budu, snad pravidelně, píčovat na čím dál horší kinematografii. Pro začátek sem chtěla něco, co by mě nemuselo kolosAnálně nasrat a tak sem si odfajfkla jeden, z asi padesáti, restů. Souboj s rodinou, která je podobně pošahaná jako já, to by mohlo klapnout no ne? A nakonec fuck že jo. Paige, vlastním jménem Sajonára Knajt, byla vždy extrémně pošahaný jedinec se sklony k lesbismu, alkoholu, drogám a téměř nadpřirozenou schopností páchání obrovských průserů. Takže přesně jako já. Akorát hezčí, slavnější, bohatší atd...Proto sem byla exkrementně zvědavá z jakých poměrů vlastně vzešla a jaký je její životní příběh. Po zhlédnutí snímku naprosto chápu, že je křápnutá. Fotr bejvalej bankovní lupič, matka bejvalá feťačka se sebevražednýma sklonama, starší brácha v base za těžký ublížení na zdraví a mladší brácha se na ní velmi brzo ukrutně nasere, jelikož VéVéÉ si vybralo jí a na něj se zvysoka vysralo. Jako bonus mají všichni v palici jen a pouze wrestling (což není zas tak špatný a chápu, že celou rodinu drží pohromadě). Každopádně já Sajonáře tleskám, že v tomhle kolektivu vyrostla "jen" v extrémně pošahanou existenci a není sériová vražedkyně. Film samotnej funguje jak na bázi anglickýho tumoru, tak jako drama a dokonce se dostaví i nefalšované nemoce, nebo emoce. Flórenc role sedla jak prdel na hrnec, všichni ostatní hrajou pošahance také velmi dobře a já zjistila, že mě to celé absolutně zvráceně baví a vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo o hodinu delší. Klobouk dolů před Sajonárou, že se přes všechny sračky (a že jich bylo) dokázala nejen prosadit, ale stát i jednou z nejlepších wrestlerek v hysterii WWE, narovnat vztah s bráchou a přenést se i přes hacknutí telefonu s domácím pornem. Legenda jak svině a pro všechny její fanoušky, co zachrápali dobu, ještě jedno info - Po devastujícím zranění krku, které ukončilo její wrestlingovou kariéru v pouhých 25ti letech, se Sajonára dokázala vrátit zpátky do ringu, ve velmi slibně se rozvíjející organizaci AEW, a vyhrát tam titul. To není špatný na holku, které felčaři řekli, že je wrestling navždy v pyči bo si ho zahraje max na PSku...No nemilovali byste jí? Já jo.

plakát

Čas (2021) 

V první řadě se omlouvám, že sem se tak dlouho neozvala. Důvody zde řešit nechci a nebudu, každopádně ne, nevysrala sem se na vás a děkuji všem za zprávy, pokusím se každému postupně odpovědět, jen žádám neptejte se mě, co se stalo. Díky moc lidem, co se o mě báli, vážím si toho a teď, jako by se nic nestalo, se vrhnu na tento sqost, takže - Čas je film, u kterýho sem opravdu neměla žádnej problém vžít se do postav, protože se mi dělo to samý, co jim. Sice mě osobně ShiTmalan okradl "jen" o 110 minut života, takže to mám lepší, než parta, co chcípala na pláži, každopádně trpěla sem dost podobně. Ono čumět skoro dvě hodiny na to, jak nám skupina těžkých intelektuálů - např. doktor vysvětlí zestárnutí harantů o, cca, 5 let tím, že je asi píchnul infikovanej komár atd. - je opravdu mučení, který bych za střízliva nedala. Prostě a jednoduše parta totálních retardů, kde jediný člověk s IQ je asiat (za to 1*, konečně nás někdo ve filmu vyzdvihnul a já mohu těžce machrovat) běhá po pláži, omdlívá, hysterčí, běhá po pláži, omdlívá, hysterčí, běhá do vody, topí se, hysterčí, leze po skále, padá, umírá, hysterčí a do toho všeho Rufus touží každýho na pláži opíchat svým žabykuchem aniž by to, krom člověka do kterýho zrovna píchá, někoho vlastně sralo. Jedna holčina stihne vyrůst, zaprcat, porodit a umřít v jeden den, další se rozloží na atomy, doktor Rufus zarezne, modelka utrpí asi tak 55ti násobnou zlomeninu rukou a naroste jí hrb jak Zvoníkovy od Matky Boží...Fuck to někdo dokázal brát vážně? Kdybych byla víc zhulená, tak u toho chčiju smíchy, takhle sem jen kolosAnálně nasraná co mi to zas Buddha hodil do cesty za píčovinu.

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

Vím, že to s filmem nemá nic společnýho ALE taky Vám přijde, novej look stránek CSFD, totálně vymrdanej? Měsíc sem tu nebyla a když se, po všech strastech mého žlutého života, vrátím na "důvěrně známou půdu" zjistím, že musím pár hodin studovat, co a jak. Konečně sem, snad, příšla na to, jak napsat recenzi (pokud se teda zobrazí). Možná sem to neměla zkoumat pod vlivem a zhulená, ale na mou obhajobu - Já sem pod vlivem a zhulená furt. Tak a teď k filmu. Kdo mě trochu zná ten ví, jak hrozně miluju Tiché místo a tak je až s podivem, že sem se na dvojku podívala dobrovolně, bez pistole u hlavy. Důvod je jednoduchý - Nevěřila sem, že by to mohlo dopadnout hůř než absolutně vymrdaná jednička a cokoli nad odpad sem tak brala jako krok dopředu. Nechápu jak je to možný, ale film musel asi být šťastnej, že mu dám šanci a tak se mi odvděčil čistokrevným průjmem, co neurazí, nenadchne, ale rozhodně nenasere a tak, i když je to pořád totálně nelogická píčovina, tak je to, oproti jedničce, koukatelná nelogická píčovina. Pošahaná rodinka je stále pošahaná, hluchá holka snad ještě šerednější, její brácha ještě víc na přes držku, ale Cilian Murphy zachraňuje, co může a jelikož se děj odehrává na více místech, než jedna chajda a pole, tak se to dokáže tvářit i jako celkem normální postapo. Teda normální....Hluchá je ještě větší génius než byla (a ještě větší píča, než byla), emzáci jsou ještě tragičtější - Ty hovada neumí plavat, neumí lítat, neumí nic a stejně nám vyhladili armády celýho světa. Jako sorry, ale jak mohli zlikvidovat námořnictvo a letectvo? Vždyť se topěj tam, kde je mi voda po kolena a to mám metr padesát...No nevadí. Většina přeživších je stále po mozkové obrně, ale oproti jedničce je to stejně kolosAnální krok kupředu a tak je dost možný, že trojka bude koukatelnej film. Což je něco, čemu bych donedávna nevěřila. PS: Ten buzíček, jak se chytil do té pasti a řval, jak když ho klátěj na sucho do prdele, aby se o chvíli později zjistilo, že to zranění je jen povrchový...Já bych ho tomu emzákovi předhodila. Není pro matku nic horšího než porodit takovýho retarda. Ale tak víme, že celá rodinka byla "povedená"...

plakát

Al morir la Matinee (2020) 

Já tomu filmu nechci nějak přehnaně lichotit a vynášet ho až do nebes...ale to byla fakt strašná kundovina. Je tu mocný killer - Pepa Vočko, co nemytejma rukama žere olivy z, cca, třílitrový sklenice, aby do ní pak mohl házet oči svých obětí. Oběti tvoří banda neherců, co mají několik společných vlastností a) jsou extrémně dementní b) jsou extrémně nesympatičtí c) je vám extrémně u prdele co se s nima stane d) tu smrt jim přejete. Extrémně. Takže ano, film je jeden velký extrém, kde nechybí vůbec nic kromě napětí, logiky, hereckých výronů, děje a alespoň náznaku hraní. Kromě těchto drobností má film vše jako třeba nulovou atmosféru, debilní holky, co killera můžou zabít a místo toho se nad ním vykecávaj, malýho fakana, žraní vočí ze sklenice, trapáka hlídače, trapáka "co randí", vymaštěnýho vraha, co je maximálně k smíchu atd. Ale co sem taky mohla čekat jinýho, od hororu z Uruguaye, než kolosální hovno. Ale jednu hvězdu dát musím. Tím, že se to odehrává v kině, kde tahle tlupa idiotů kouká na debilní horor a lamentuju jaká to je píčovina, tvůrci názorně ukázali, jaké bude mít divák reakce na jejich "horor". I ten počet lidí v kině by seděl. Takže postava, co tam zahlásila "Tenhle film je hrozná sračka" měla naprostou pravdu.

plakát

Synchronic (2019) 

Asi jediná droga na světě, kterou sem ještě nezkusila (s výjimkou ruského krokodýla) a budu si jí muset co nejdřív sehnat, jelikož chci, z tepla domova, cestovat do doby ledový, potkávat mamuty, neandrtálce, či v bažinách utíkat před krokoušem přímo do náruče píčuse s halapartnou, nebo co to měl. Sedm minut adrenalinu, to prostě láká každýho, kdo má rád cestování časem tam a zpátky. Jinak se mi velmi líbilo, jak je film krásně depresivní (tam byli v prdeli úplně všichni, včetně těch, co tam nehráli). Navíc sem tam dokonce měla malou roli, jelikož ta malá, věčně zhulená asiatka, to sem celá já. Každopádně já byla na tomhle tripu spokojená a musím zatleskat borci z Avengers, jakej to byl kámoš. Bohdímu z Bodu zlomu, během jejich X letého přátelství, dohodil budoucí manželku a jako bonus zachraňoval jeho dceru napříč časem, zatímco Bohdí max vylepoval plakáty a nebo se hádal doma. Takovému kamarádovi, co může za všechno dobrý, co vás kdy potkalo, by se měla postavit socha a ne jen podat ruka, jo Bohdí, tos posral, měl si ho alespoň obejmout a dát mu hudlana. A slovy znalkyně všech drog nakonec - "Takovéto stavy lze vskutku zažít, více info v osobních zprávách". A nebo radši ne, Nechci mít zas vyražený komplet nový dveře od URNY. Takže lidi, neberte drogy. Nikomu. Sežeňte si svoje.

plakát

Červená tečka (2021) 

Omlouvám se všem a všemu, za mou dlouhou nepřítomnost a díky moc za záplavu zpráv, jestli sem ok, potěšilo a abych odpověděla - Zdraví je svině, ale ještě nebyla zabijačka, takže si nedělejte hlavu, každopádně opravdu díky moc všem :-) Tááák a teď k filmu - Red dot sliboval skvělou naháněčku, kde se dva seveřani, teda seveřan a jeho black woman, stávají obětí odstřelovače, co je nahání jako škodnou, nectí BLEK-LÁJVS-METR a rozhodně nehodlá před nikým klečet, leda by se mu líp mířilo. Každopádně mně se na naší barevný dvojici hned něco nezdálo, hlavně diky flashbackům, až moc násilnýmu ukazování prstem, kdo po nich určitě jde atd. Takže já se opít rohlíkem nenechala a kdo, co, jak a proč sem odhulila dřív, než měl ten překvapivej zvratek přijít. Překvápko se tak nekonalo, ba naopak sem byla nasraná, jak to bylo průhledný. Fandit se dalo leda odstřelovači, i když kvůli němu jeden pes ztratil hlavu, každopádně ostatní postavy se ve filmu vyskytovaly asi hlavně proto, aby člověka sraly, a to jim šlo velmi dobře. Černoška skvěle zahrála všechny důvody, proč jí a její soukmenovce, drtivá většina společnosti nesnáší a já už mám, z toho tlačení černých herců úplně všude, vředy. Nemluvě o tom, že má vyjít černej Superman. Slyšeli jste někdy, kurva už, že bych já či moji soukmenovci chtěli žlutýho Supermana? Nebo, že by běloši chtěli hrát Martina Luthera Kinga? Fakt už tam jen chyběl zas nějakej gender. Svět se v prdel obrací a brzo začnou vznikat čím dál větší píčoviny, aby se většinové menšiny cítily prima a cool. Každopádně film celkově je čistokrevnej průjem, teda průměr a co mě etrémně potěšilo, byl závěr. Darbong splnil společností danné kritéria a zároveň vyjářil svůj názor, takže potlesk. PS : Ve filmu nehraje žádný asiat a víte co? Je mi to úplně jedno jelikož ve Švédsku čekám hlavně bílé lidi a to sem, prosím pěkně, žlutá od narození, heč !

plakát

Polar (2019) 

Duncan by si rozuměl s Johnem Wickem...i když vzhledem k tomu, jak dopadl Duncanův pes, by se asi museli scházet jenom pracovně. Každopádně Mads jako nájemnej vrah je doslova jako účes a celkovej vzhled Vanessy Hudgens v tomto filmu. Ano je děsivý, smrtící a vážně z něj jde strach. Kromě toho, že Vanessa tu vypadá opravdu příšerně, je vše ostatní, buddhodík, v pohodě. Hlavní zmrd je něco tak neskutečně odpornýho, že sem málem vrhla pokaždý, když se objevil na obrazovce. Teplej pašík,porážkové váhy s botoxovejma rtíkama ho má v řiti tak 5x denně, každopádně svou roli dává na pána - Nenávidíte ho od prvního pohledu. Jako bonus je to kolosální debil a krásná ukázka, že občas je lepší svému zaměstnanci zaplatit a klidně přidat i nějakou tu prémii, jelikož Madse by vyplatil i Strýček Skrblík, pokud by nechtěl skončit bez jedinýho brka na pekáči. Ve filmu se vyskytuje celkem vražedný číslo zavražděných, Mads to kosí na všech světovejch stranách a zuby si na něm vyláme i speciální ASSasýnský komando. Přitom stačilo tak málo...Sáhnout do peněženky a vyplatit ho. Konec mě navnadil na pokračování, který určitě nebude, ale je to asi jako se sexem se Suki Waterhouse - Ten taky, dle všeho neklapne, ale snít o něm můžu.

plakát

Siberia (2018) 

V první řadě se opravdu a zcela vážně chci všem omluvit za to, jak tento ehm...film...ohodnotím, jelikož Siberia je tuze špatná od začátku do konce a jedna hvězda by bylo maximum a to za Kýnu a nahou Anu Ularu. Jenže, znáte to určitě všichni, každý máme rádi nějaký ten film o kterém všichni kolem tvrdí, že je to strašná sračka a vy to víte taky, takže se toho filmu ani nemůžete zastat, jelikož není možné přijít s nějakým normálním argumentem, který by filmu pomohl. Jediný argument co máte je "Mně se to líbilo." Strašně ráda bych tady Siberiu bránila a dokázala vám, že jste jen nepochopili to poselství a bezednou hloubku, co ten film měl, jenže co si budeme povídat, ten film byl mělkej, že i hobit jako já by se tam cachtal po kotníky a poselstvím filmu bylo maximálně to, že žádný poselství nemá. A tak tu je náš Kýnu, co chce prodat modrý diamanty, slíbil jich tucet, splaší horko-těžko jeden, jelikož kolega je kokot a aby toho nebylo málo, tak zbylých jedenáct na prasáka hodí falešných s vědomím, že kupující mu věří, jelikož jsou z nich čurákoví bratři páč, dle ruské tradice, si nechali na ukázku bratrství přeblafnout čuráka od kurvy toho druhýho. Jako nic proti, taky bych se nechala radši od nějaký holky vylízat než se s ní řezat do zápěstí, ale...mno Rusko, no. Každopádně na průser je zaděláno, Kýnu do něj byl navíc dotlačen a všechno to podstoupí kvůli kundě slečny Ulary, kterou zná asi tejden. Abych se kvůli nějaký babě nechala dobrovolně sejmout, tak to by musela prcat ne první ligu, ale nejlíp z celýho vesmíru a i tak bych se nechala sejmout leda až by nade mnou můj tumor drtivě vyhrával. Možná proto se mi tahle debilita líbila. Prostě to, jak má Kýnu totálně v píči. Manželka? Jebat. Mafiáni? Jebat. Tajná služba? Jebat. Odjet ze země? Jebat. Proč? Protože chci jebat s Ularu a jebu vám na to, že mě sejmete. Tak za to klobouček, málokdo má, doslova, takhle na párku. Každopádně Siberia je film kterej nikomu nedoporučuju, vyhněte se mu obloukem krom výjimek jako a) jste masochista b) chcete někomu zkurvit filmovej večer a tak mu doporučíte tohle c) Milujete když někdo natočí kolosální sračku d) Nevěříte, že je to tak špatný, jak píšu a tuplem nechápete proč tomu ta žlutá kráva teda dala 4* a musíte to tedy vidět na vlastní oči.

plakát

Černý motýl (2017) 

V první řadě čekám od černochů žalobu za název filmu, jelikož tohle zavání těžkým rasismem na nebohém motýlovi. Mělo se to jmenovat Afroamerický motýl, či nějak podobně korektně a určitě vznikne hnutí BBM (Blek Batrfláj Medr). Nu a k filmu - Antonia mám ráda, jelikož jako jeden z mála hrdinů staré gardy nevyčpěl a stále dokazuje, že umí hrát i si udržet figuru. Jeho spisovatele, co hledá příběh na dně flašky sem mu věřila rozhodně víc než Babišovy kecy o tom, jak vláda dělá vše pro naše bezpečí a v momentě kdy nabral stopaře sem se jala pozorně sledovat co bude a nebude. Ani nevím proč, ale zatímco většina lidí, se kterejma sem se o tomto filmu bavila, měla jasno v tom, kdo je vraždící svině, ve mně hlodal červík pochybností a tak sem zapnula mozkové závity (celé dvě buňky) a jala se pozorně sledovat náznaky, detaily a všechno okolo. Výsledek mého detektivního pátrání? Vrah je Antonio, Jack bude brácha nebo přítel nějaký z jeho obětí. Jak sem k tomu došla? Scéna kdy Antonio naskočí k borce do auta a Jack do nich pálí brokovnicí z metru a ...nic. Když to do auta nahulíte brokovnicí, tak to zanechá škodu. Takže Jack měl slepé náboje. Proč měl slepé náboje? Páč není vrah. "Zavraždění šerifa mimo záběr a opět brokárnou mi to potvrdilo. Tak sem se kochala a plácala po rameni jak sem chytrá nu a pak BUM...Hovno přítel či brácha, on je rovnou z FBI a jedou v tom všichni kolem a krásně chytili Antonia do sítě. Mno, alespoň sem uhádla kdo je vrah...BUM závěrečná scéna a krásné vytření si prdele nejen se mnou, ale se všema divákama. Tleskám a až si zase budu myslet, jak sem chytrá, tak si pustím Afroamerického motýla, abych si připomněla jak sem s noblesou šla za TP (Tupou Píču). PS: Stejně mohl vraždit, mně se taky občas zdá o holkách se kterýma spím právě proto, že s nima spím, takže třeba zas tak tupá nejsem. Každopádně někdo tam vraždil, to vím určitě.