Akýsi slovenský variant chytľavých "beanoviek" deväťdesiatych rokov, ktorý nám ponúka polhodinku vyplnenú gagmi, kde sa vtipným spôsobom a grotesknou formou dvaja "primitívi" v podaní Miroslava Nogu a Stanislava Dančiaka, dostávajú celkom nečakane do rôznych tragikomických situácií. Riešia ich svojsky vydareným spôsobom, ktorý sa však niekedy úplne vymyká zdravej ľudskej súdnosti. (rudess)

Tal_Rasha

Perfektna parodia na Mr. Beana. Obaja Herci to hrali naozaj dobre, A pre mna je to jednoznacne jedna z najvydarenejsich veci co sa na slovensku urobilo. Pre mna uz legendarna seria , skoda ze taka kratka. Hlavne Noga je dobry xicht :-) 100% ()

Jard

Síce to na Mr. Beana nemá, ale aj tak má môj obdiv. Je to originálne a naozaj podarené. Bolo to natočené v takej kvalite, že sme sa nemuseli báť strápnenia v zahraničí. A herecké výkony nepotrebujú špeciálny komentár. 90 % ()

JurajKa odpad!

Prepáčte mi moju drzú úprimnosť, ale toto je celé zlé! Nenašiel som v tomto slovenskom trapase a úrážaní inteligentnejšieho diváka vôbec nič vtipné! Myslím si, že pán Noga si počas celej dlhej kariéry nedokázal nájsť miesto v žiadnom žánry showbiznisu a môže iba ďakovať tomu, že sa narodil na maličkom Slovensku, kde dokáže divák stráviť čokoľvek! Nerozumiem kvôli čomu bol tento ODPAD nadabovaný anglicky. Snáď si nemysleli autori tohto TRAPASU, že sa to bude predávať do zahraničia? Každý gag, či "vtip" už som predtým niekde videl a v tejto produkcii mi skôr prišli tieto humorné situácie veľmi trápne. Celý Bud Bindi je iba slovenským plagiátom, ktorý by si zaslúžil skôr hanbu ako nejakú hviezdičku*. ()

megacik

Nájdu sa aj horšie aj lepšie časti, každopádne na slovenské pomery je to určite nadpriemerný komediálny seriál. Zaujímalo by ma ale, kde v 90-tych rokoch zobrali toľké fešandy. ()