Akýsi slovenský variant chytľavých "beanoviek" deväťdesiatych rokov, ktorý nám ponúka polhodinku vyplnenú gagmi, kde sa vtipným spôsobom a grotesknou formou dvaja "primitívi" v podaní Miroslava Nogu a Stanislava Dančiaka, dostávajú celkom nečakane do rôznych tragikomických situácií. Riešia ich svojsky vydareným spôsobom, ktorý sa však niekedy úplne vymyká zdravej ľudskej súdnosti. (rudess)

Rex Mundi

Plných päť najmä za prvé časti, ktoré boli absolútne geniálne :-) Mali v sebe beanovskú absurditu a vynikajúcu ústrednú dvojicu. Keby tvorcovia boli udržali vysokú štartovaciu úroveň a originalitu gagov a nakrútili toho viac, Bud Bindi by bol určite slovenskou legendou. Takto sa obávam, že je už len pozabudnutým dôkazom, že aj na u nás raz vznikol jedinečný a svojský humoristický projekt. ()

Oskar

Populární televizní příspěvek k žánru němé grotesky. Stano Dančiak přesně pochopil, o co se jedná, a zahrál vyjukaného človíčka, který se zas a znovu dostává do zoufalých situací a řeší je zoufalým způsobem. Zato Miro Noga to těžce nezvládá, takže mu nezbývá než se hloupě šklebit a svíjet. Jeho přítomnost je prostě otravná. 60 % ()

Anderton

Ako teenager som pozeral na tento seriál ako tela na nové vráta, že čo to boli schopní naši televízni dramaturgovia vymyslieť. Ale zároveň som sa pritom dokázal aj poriadne zabaviť. Noga s Dančiakom sú chuji pár ekseláns, to im musí nechať aj Rowan Atkinson. Nie všetky časti sú zrovna geniálne, občas okúsime aj trápnosť, ale tieto nedostatky nájdeme aj u Mr. Beana, ktorý bol pre tvorcov seriálu určite najväčším inšpiračným zdrojom. Lacná kópia to ale nie je. ()

Santino7

Spočiatku veľmi sympatický seriál (ak sa to tak dá vôbec nazvať), pričom okrem tradične skvelého Stana Dančiaka (ten to zahral skutočne výborne, na tie jeho grimasy nenachádzam slová) ma pomerne milo prekvapil aj Miro Noga, ktorého štýl humoru osobne nejak obzvlášť neobľubujem a ani som nikdy neobľuboval - ale to sa vzťahuje najmä na jeho neskoršiu zabávačskú tvorbu v dvojičke so Skrúcaným. Tu to bolo naozaj veľmi fajn, niektoré z tých grotesiek vážne nemali chybu. Ako je písané aj v popise, ide o nejakú takú slovenskú variantu beanoviek a aj keď pochopiteľne ich kvalitu nedosahujú, tak v žiadnom prípade sa nedá hovoriť o nejakom zlyhaní či trapase, to vôbec nie. Škoda len, že tá vtipnosť sa s pribúdajúcimi časťami akosi začala postupne vytrácať, inak by som s hodnotením šiel rozhodne bez akéhokoľvek otáľania či pochybovania aj vyššie. 3/5 ()

JurajKa odpad!

Prepáčte mi moju drzú úprimnosť, ale toto je celé zlé! Nenašiel som v tomto slovenskom trapase a úrážaní inteligentnejšieho diváka vôbec nič vtipné! Myslím si, že pán Noga si počas celej dlhej kariéry nedokázal nájsť miesto v žiadnom žánry showbiznisu a môže iba ďakovať tomu, že sa narodil na maličkom Slovensku, kde dokáže divák stráviť čokoľvek! Nerozumiem kvôli čomu bol tento ODPAD nadabovaný anglicky. Snáď si nemysleli autori tohto TRAPASU, že sa to bude predávať do zahraničia? Každý gag, či "vtip" už som predtým niekde videl a v tejto produkcii mi skôr prišli tieto humorné situácie veľmi trápne. Celý Bud Bindi je iba slovenským plagiátom, ktorý by si zaslúžil skôr hanbu ako nejakú hviezdičku*. ()

• V jednej scénke si dokonca zahral rolu arabského šejka významný slovenský lekár, gastroenterológ Igo Kajaba, ktorý svojím výzorom pripomína rodeného Araba. (Piri)