poster

Queer Duck (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 1999, 4 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Pacco
  *****

  „Queer Duck is intellectual, Queer Duck is homosexual…“ Ne, tenhle seriál není vysílám pro malé Američánky, ač jsou jeho autoři podepsáni i pod takovými věcmi jako je Tom a Jerry letí na Mars (uch). Vysílací čas je hluboko pod desátou večerní hodinou a tabu téma je odkrýváno v grand (úchyl) komediální stylu - nezaměňovat komediální za parodický nebo snad antihomosexuální – věřím, že i takový správný 4 % pán (podle současných výzkumů je toto číslo dost nestabilní neb mnoho mužů čeká na svůj coming out – takže chlapi, ven s tím) by s tím neměl žádný problém (tímto čekám na odezvu, snadasi). Vzhledem k tomu, že se tento „půlnoční“ kraťas začal těšit velké oblibě u našich západních přátel v nevkusu, vznikl i film (pokud se tomu tak dá říkat). Někdo na (nejen) you tubu mě přesvědčoval, že na tomto výplodu není co obdivovat, páč omílá bez nápadu jedno téma (sexsexsexsex) s usilovnou pílí automatické pračky. Když ale jen namátkou zmíním samotná jména postav (Bi-polar bear, Openly gator..) a když ještě dodám, že O. Wildcat prodává Shirley Temple mumifikovanou v krabici, pochybuji, že v tomto „blow-job movie“ se dá najít místo, které by nevřelo slovními hříčkami, muzikálovými čísly a nechutnou, leč pestrou animací. So, let’s smile, you bastard, smile.(15.5.2008)

 • Wendy
  ****

  Na první pohled neuvěřitelně pitomé, na druhý neuvěřitelně zábavné a geniální k tomu.(15.12.2008)

 • Bukk

  Queer Duck, he's intellectual. Queer Duck, he's homosexual. Please don't think that he's perverse, he's the patient's favourite male nurse. He's okay, he's just fey, cause he's openly gay He's a truly queer, Queer Duck, Queer Duck!__________Ne vážně ta znělka je něco tak božího, jak jen může být. A taky vlastně vypovídá o čem to celý je. O to větším překvapením se může zdát fakt, že to v tý televizi fakt jednu dobu běželo. Nehodnotitelné.(8.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace