Šokující film založen na skutečném příběhu z Nebrasky. V roce 1958 devatenáctiletý Charles Starkweather společně se svou čtrnáctiletou přítelkyní zavraždili během tří měsíců celkem jedenáct lidí. (oficiální text distributora)

antragus

Bude to hodně úchylný, když přiznám, že se mi značnou část filmu honila hlavnou melodie, na kterou se zpívá: "Když dva se rádi mají..." :-D Aneb - není to krásný, když se mají dva magoři rádi? A teď trochu vážnosti. Celý film celkem příjemně odsejpal, mrtvých bylo vzhledem k žánru poměrně dost, občas se tvůrci nebáli i trochy umělé krve. Ono na tom zase není moc víc co vymyslet, takže mně osobně vlastně chyběl akorát ksicht mého oblíbence Lance Henriksena, který tvůrci nějak "zapomněli" nasvítit... ;-) ()

Bragi66

V r.1958 devatenáctiletý Charles Starkweather se svou čtrnáctiletou přítelkyní zavraždili během tří měsíců celkem jedenáct lidí. Vyrobeno dost neobratně, ale zobrazuje to až k nesnesení uvěřitelně hloupost a povrchnost amerického Kukuřínova. ()

omega_SK

Fádna nuda. Keby sa toho chopil schopnejší "rejža" tak by z toho mohlo čosi vzniknúť ale takto to je iba to ČOSI. Také nemastné, neslané....nič. Suchopárne vraždenie obetí, trápna naháňačka na autách a to je asi tak všetko. ()

JARDAHONDA

Skutečný vrah, který ve své době šokoval Ameriku a zařadil se mezi legendy masových vrahů. Šokující film založen na skutečném příběhu z Nebrasky. V roce 1958 devaináctiletý Charrles Starkweather společně se svou čtrnáctiletou přítelkyní zavraždili během tří měsíců celkem jedenáct lidí. Z obyčejného popeláře se, tak během několika měsíců stala legenda mezi masovými vrahy. Závěr = Celkem povedené béčkové drama, které ovšem místy chytalo komediální prvky.. Díky tomu, tak mé hodnocení měním na 50% ()

andy60

Film podle skutečného příběhu, který zasluhoval lepší zpracování, potažmo lepšího režiséra. Jednou věcí se však pyšnit může - nejubožejší automobilovou "honičkou" všech dob (ve 20km/h se Starkweather pokouší předjet auto na rovném úseku, naprosto žádný provoz, a jemu ne a ne se to podařit). ()