Edward Penishands

USA, 1991, 83 min

Paul Norman

Paul Norman

Jeanna Fine

No vidíte, a ona je to trilogie ;) Edward Penishands je pořád méně bizarní než Piloruký Edward (CREW 5/1997) a kromě toho, že je to neskutečná hlína, vnímavě to opisuje z Burtona. Což je prvek, který se někdy u XXX parodií až nebezpečně vytrácí.(6.1.2012)

• Pedestrian

Dovolím si hodnotit i na základě prvních patnácti minut. Pornofilmový Edward má místo nůžek dva obrovské gumové penisy, kterými uspokojuje ženy a nabírá špagety. Je to nevkusně hnusná asexuální čurákovina. Snad mě Texas Vibrator Massacre potěší víc. ;)(25.3.2009)

Jeanna Fine dokáže vytvořit erotické dusno, jako málokdo. Navíc je to sem tam docela sranda:-)).......Edwarda si v této "verzi" vytvořila žena:-)(27.8.2008)

• kaposlav

Trošku málo na film. Nápad dobrý, ale len na 10-20 minútový snímok. Ako plnohodnotné porno "s dejom" je to chabé a slabé.(18.1.2016)

• Evandulik

Namiesto papŕč gumené klády..ale aspoň som pridala do svojho vizuálneho repertoára ďalší zážitok, naberanie jedla penismi. Bizarnosti ma nevzrušujú, čiže porno katastrofa. Ale ako komédia na zasmiatie možno dopozerateľné do konca. Edwardovi nejaká vyššia moc nadelila 3x väčšie penishandy, chudák herec. P.S.: Veľký obdiv Herečkám, ktoré neváhali bez mihnutia oka potriasť nejednou rukou.(26.5.2014)

• kill-tec

Promiňte mi oči, nechtěl jsem vám ublížit!(4.2.2013)