Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

Horizont poznání (2020)

Kdyby to bylo podané v trochu jiné formě, jak to jen říci slušně, prostě ve formě pro "debily", asi by se mi to líbilo více. Takhle jsem jen počítal rovnice, které neumím spočítat a kochal se obrázky černé díry, které neumím docenit. Co je černá díra tak nějak vím, více jsem se toho ale nenaučil. I tak, slušná práce všech vědátorů, máte můj obdiv a podporu!

plakát

Kuku (2020) (studentský film)

Super! Pro ty, kteří nadávají na hlas vypravěče, je nutné podotknout, že voicecover vznikl nezávisle na snímku a je to záznam z jedné přednášky. Tak že asi tak.. :)

plakát

Aaron Hernandez: V mysli vraha (2020) (TV seriál)

Nevím, proč musí být každý krimi dokument o nějakém člověku tak zmatečný. Proč to není vše popořadě a musí se skákat mezi jednotlivými zločiny a časy v jimiž byly spáchány? Za celou 3 hod. stopáž jsme dokonce ani jednou neslyšeli Aaronovu výpověď, obhajobu apod. Mě to nebavilo.

plakát

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

David je fascinující člověk. Velké díky za jeho celoživotní přínos naší planetě a za to, jakou je osobností. I když jsem viděl snad všechny jeho dokumenty, stále má co nabídnout a čím mě donutit zapřemýšlet. Byl jsem ohromen, dojat, rozhořčen, to vše jen díky tomu, že jsem si uvědomil, jaké je lidské pokolení likvidační. Snad se blýská na lepší časy a já jednou zemřu na daleko čistší a zdravější planetě Zemi. Davide, děkuji!

plakát

Proč? 13x proto - Série 4 (2020) (série)

Naprosto špatná a zbytečná série! Všechny postavy na pěst, Clay obzvlášť, jen jedna jediná mě aspoň trochu baví. A oni mi ji nechají zemřít. No, co to do pr...?! Mělo to skončit druhou sérií, tímhle to akorát všechno pokazili.

plakát

Too Hot to Handle (2020) (TV pořad)

Jako že reality show úplně nevyhledávám, ale Netflix má občas zajímavý formáty. Taky občas neuškodí, kouknout na ty zoufalce a pobavit se nad jejich tupostí. A že jí v tomhle pořadu teda je! Jeden egoista větší než druhej, plejáda silikonů, steroidů a vym**anejch mozků (doslova). Trapas!

plakát

Maminka mrtvá a nejdražší (2017)

Gypsy bych dal 5 let, Nicholasovi trest smrti a tu starou svini bych vzkřísil a znova umučil! Hnus, že někdo takový může vůbec existovat.

Tatínek (2004)

Svěráka musíte buď milovat nebo milovat ještě víc, nic mezi tím!