Rytmy Brazílie

(Brazílie)

Sound of Rio: Brasileirinho, The

Dokumentární / Hudební

Brazílie / Finsko / Švýcarsko, 2005, 90 min

Méně didakticnosti by snímku výrazně prospělo.(9.2.2014)

Jasné, že to nemá na "Buena vista" no hudobný štýl choro sa mi páčil a celkom ma táto prehliadka hudobníkov bavila.(6.6.2008)

Nemůžu si odpustit srovnání s dokumentem Buena Vista Social Club, který mě opravdu dostal. Ten byl skvělý jak po obsahové stránce (protože buenu vistu miluju), tak i po řemeslné a myslím, že úplně nenudil nikoho. Hudba, o které Brasileirinho je, se mi líbila, ale jinak je tenhle dokument maximálně průměrný a pro někoho, komu se třeba tento styl nelíbí to musí být STRAŠNÁ nuda.(27.12.2007)

• Slarque

Rytmy Brazílie mě před třemi lety zaujaly natolik, že jsem je viděl dvakrát. Brasileirinho jsem viděl před chvílí poprvé a naposledy. Hudebně mě to nebralo a filmově to není žádná sláva.(7.12.2005)

Nejlepší hudební dokument, co jsem kdy viděl. Hodina a půl je většinou při sledování dokumentu na mě trochu moc, ale po skončení Brasileirinha by mi nevadilo zůstat sedět v sále a celé si to shlédnout ještě jednou. Nádherná hudba!(2.8.2007)