Adolescence pervertie

• Itálie Adolescenza perversa (více)
všechny plakáty

Karlos80

Silný sexuální náboj tohoto filmu je nepochybný, vždyť zde hrají dvě známé 70's sexy-eurobabes Femi Benussi a Malisa Longo, které italo-fanda bude jistě znát, ale nejspíš zase ne tak jako v tomto filmu. Film trochu nešikovně míchá erotiku s občas trochu nečekanými hard-core sekvencemi a politiku. Děj je slaboučký, herecké výkony nejsou moc přesvědčivé, není to ale zase nijak zvláště špatné a dá se na to koukat. Malisa Longo u mě byla lepší herečka a z herců mě zaujal mladík (sexistický-rebel) v hlavní roli. Pěkná hudba (nádherný soundtrack, který jakoby se sem ani nehodil, a já osobně bych si ho dovedl přestavit v daleko lepším filmu), spousta nahoty a sexu, ale to je tak všechno. Natáčelo se v Paříži a v Italské Perugii. Průkopník softcore a později tvrdého francouzského erotického filmu José Bénazéraf natočil lepší filmy. ()

curil

Klasik erotického filmu (a později hard core) José Bénazéraf natočil v Itálii příběh sexuálně frustrované středoškolské profesorky Mirelly, která se zamiluje do studenta Alaina. Zprvu platonická láska se nakonec změní ve vášeň. Příběh je natočen v soft core žánru, ale nechybí několik scén hard, například když na večírku Alaina rukou přede všemi účastníky zpracovává mladíka jeho přítelkyně Georgina. ()