Adolescence pervertie

• Itálie Adolescenza perversa (více)
všechny plakáty

curil

Klasik erotického filmu (a později hard core) José Bénazéraf natočil v Itálii příběh sexuálně frustrované středoškolské profesorky Mirelly, která se zamiluje do studenta Alaina. Zprvu platonická láska se nakonec změní ve vášeň. Příběh je natočen v soft core žánru, ale nechybí několik scén hard, například když na večírku Alaina rukou přede všemi účastníky zpracovává mladíka jeho přítelkyně Georgina. ()

Karlos80

Silný sexuální náboj tohoto filmu je nepochybný, vždyť zde hrají dvě známé 70's sexy-eurobabes Femi Benussi a Malisa Longo, které italo-fanda bude jistě znát, ale nejspíš zase ne tak jako v tomto filmu. Film trochu nešikovně míchá erotiku s občas trochu nečekanými hard-core sekvencemi a politiku. Děj je slaboučký, herecké výkony nejsou moc přesvědčivé, není to ale zase nijak zvláště špatné a dá se na to koukat. Malisa Longo u mě byla lepší herečka a z herců mě zaujal mladík (sexistický-rebel) v hlavní roli. Pěkná hudba (nádherný soundtrack, který jakoby se sem ani nehodil, a já osobně bych si ho dovedl přestavit v daleko lepším filmu), spousta nahoty a sexu, ale to je tak všechno. Natáčelo se v Paříži a v Italské Perugii. Průkopník softcore a později tvrdého francouzského erotického filmu José Bénazéraf natočil lepší filmy. ()