Hwaryeonhan oechul

• Jižní Korea 화려한 외출 (více)

Gallienus

Film je o tom, jak se jeden mladík zabouchne do své sice postarší ale stále ještě velmi atraktivní sousedky. Prožije a vychutná si s ní několik zajímavých okamžiků oblaků a deště a nakonec se vrátí ke své stejně staré přítelkyni. Jestli měl film i jiný intelektuální přesah než zobrazení vztahu postarší ženy a mladého kluka, tak mě unikl. ()

Anet21

⚪Neskutočne povrchná záležitosť, nech sa akokoľvek snaží vydávať za film o vášni k láske a umení, stále je iba hlúpym vypláchom, v ktorom si postavy zamieňajú lásku s vášňou k sexu, navzájom si neustále ubližujú, ich charaktery sa nikam neposunú a hrdinka v závere napíše ,, rozlúčkovú" pesničku, ako našla samú seba a musí sa posunúť. Ach.⚪Rovnako motív ,,mne niekto ublížil, tak ja teraz ubližujem ostatných" je na jednej strane už tak nadužívaný, až to bolí a tu zároveň ani nemá žiadnu pointu. Zároveň zbytočne explicitné, bez vysvetlení, kopa vaty, jediné pozitívum je, že film má iba 80 minút, namiesto kórejských ,,klasických" naťahovaných dvoch hodín. ()