Inspirováno skutečnou událostí. Příběh inspirovaný skutečnou událostí. Šokující dokument o muži, který unáší ženy a mučí je ve své garáži. Zatímco jeho manželka touží po jeho pozornosti, je jím držena v nejistotě. (oficiální text distributora)

Pitryx

Jasně že je to béčko. Ale trikaři svou práci odvedli poctivě, to se jim upřít nedá. Dějově to je trochu statické s hluchotami, ale pokud ve skutečnosti ten chlap zabíjel jen v garáži, těžko můžeme čekat akce po celém světě. Já bych klidně dvaciáše přidal, ale za ten konec nedám. Stejně jsem ho nepochápal. ()

CrazymanM odpad!

Tak to je shit jako prase!!!To jsem teda ještě "nežral" a to jsem už viděl hodně kravin.Ten kdo to viděl do konce musí být pěknej úchyl,po 12 minutách jsem to stopl.Blbost nad blbost,se divím,že to vůbec někdo produkuje!Nejradši mám popisek "Podle skutečné události",to je teď hodně v módě a já si nevzpomínám,kdy naposledy něco s tímto označením bylo aspoň trochu stravitelné.Na režiséra bych poslal "bandu zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou,aby si kluci trochu zablbli"! ()

Shtinky odpad!

Fuj!!! Najväčší hnus aký som kedy videl. Toto je škandál !!! Ani neviem čo to tú ženskú v požičovni napadlo. Vraj dobrý horor. pche. Nemohol som dalej ako pol hodinu a to, ako vidím som zvládol dosť. Najväčšia sračka aká môže byť. 0% ()