To můj Láďa...

• angličtina Láďa, My Love
Krátkometrážní
Československo, 1981, 10 min

Tento krátkometrážní snímek Tomáše Vorla zachycuje několikaminutový vnitřní monolog v těle Evy Holubové, která se vrací z nákupu a zamilovaně přemýšlí nad svým mužem Láďou, jak se poznali, jak se dali dohromady, jak čekali dítě... a Láďa byl, je a bude vždy ten nejlepší... Veselá, originální a svým způsobem poučná podívaná. (charlosina)

Sandee

Geniální Eva Holubová jako průměrná česká domácí puťka. "Zahoď ten vozejk, zahoď ten vozejk, brzdí tě, tak sakra zahoď ten vozejk. Nezahodim, mám v něm nákup". Smála jsem se od začátku až do konce. ()

Smerfetka88

Ani taková Paní Herečka, jakou Eva Holubová bezesporu je, to nedokázala utáhnout. Její monolog byl vynikající a výrazy tváře stejně tak, ale to u mě bohužel nestačilo na větší počet hvězd. ()

ondey

Tak krátké a tak nadupané :D Vyhláškované, vypointované a v hlavě dlouho zůstávající. Najděte a pusťte si, doporučuju ;) ()

Ludva

2023-10-29*2010-03-03 * Já vím, je to o Láďovi, ale měl dostat maličko méně prostoru. Ovšem Holubové vnitřní monolog (chvílemi dialog) je nádherný: Zahoď ten vozejček! --- Nezahodim, mám tam nákup. ()