Nevyřízené účty

• USA Body Armour (více)

Bodyguard se musí vypořádat s nenávistí vůči svému klientovi... Vyhořelý osobní strážce John Ridley (Til Schweiger) je najat, aby chránil muže, kterého nejvíce nenávidí. Je to mezinárodně známý vrah, který mu zničil kariéru a zruinoval život. Bodyguard, který byl nucen odložit osobní pocity, musí využít všech svých schopností a letitých zkušeností, aby zabijáka udržel naživu tváří v tvář neustálému nebezpečí. (JOJ Cinema)

e-arthworm

Slabé, nudné, nezáživné. Naprosto tomu chybí "šťáva". Veškeré bitky a přestřelky působí dosti nevěrohodně, vše je tak nějak zpomalené, údery končí před tělem protivníka. Úvodní pasáž, kdy guvernérku nejprve doprovází početná kolona bodyguardů a policistů, aby po prvotním útoku všichni kamsi záhadně vymizeli a zůstali s ní pouze 2 maníci, hodně napoví o úrovni tohoto filmu :-) Hlavní hrdina, vzdáleně připomínající Vala Kilmera, celkem ušel, zato Palminteri (evokující pro změnu Berlusconiho) se do role nájemného vraha příliš nehodil (scéna, kdy v baru odzbrojí a následně zastřelí útočníka, mě vážně pobavila). Potěšil Nick Brimble, známý záporák z britských seriálů Profesionálové, Dempsey a Makepeacová či Vilém Tell. "A pozdravuj ďábla !" ()