Reklama

Reklama

Nevyřízené účty

  • USA Body Armour (více)

Obsahy(1)

Bodyguard se musí vypořádat s nenávistí vůči svému klientovi... Vyhořelý osobní strážce John Ridley (Til Schweiger) je najat, aby chránil muže, kterého nejvíce nenávidí. Je to mezinárodně známý vrah, který mu zničil kariéru a zruinoval život. Bodyguard, který byl nucen odložit osobní pocity, musí využít všech svých schopností a letitých zkušeností, aby zabijáka udržel naživu tváří v tvář neustálému nebezpečí. (JOJ Cinema)

(více)

Recenze (23)

e-arthworm 

všechny recenze uživatele

Slabé, nudné, nezáživné. Naprosto tomu chybí "šťáva". Veškeré bitky a přestřelky působí dosti nevěrohodně, vše je tak nějak zpomalené, údery končí před tělem protivníka. Úvodní pasáž, kdy guvernérku nejprve doprovází početná kolona bodyguardů a policistů, aby po prvotním útoku všichni kamsi záhadně vymizeli a zůstali s ní pouze 2 maníci, hodně napoví o úrovni tohoto filmu :-) Hlavní hrdina, vzdáleně připomínající Vala Kilmera, celkem ušel, zato Palminteri (evokující pro změnu Berlusconiho) se do role nájemného vraha příliš nehodil (scéna, kdy v baru odzbrojí a následně zastřelí útočníka, mě vážně pobavila). Potěšil Nick Brimble, známý záporák z britských seriálů Profesionálové, Dempsey a Makepeacová či Vilém Tell. "A pozdravuj ďábla !" ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem víc, chtěl jsem víc a nedostal jsem víc. Od filmu, kde hraje můj oblíbenec Schweiger a přijatelný Chazz Palminteri bych čekal mnohem více osobité atmosféry, lépe provedené akce a trochu přijatelnějšího scénáře. Ale tak čert to vem! Schweiger je stále cool a některé ty úseky zas tak špatné nebyly. 40% ()

Reklama

bourec 

všechny recenze uživatele

Příšerný.Jedinej klad filmu je jeho délka.Hodina a dvacet minut stačí,.Bohatě.A jinak.Herci jsou opravdu vesměs prkenný.Třeba ten plešatej Hurvajs,hrající si na tvrďáka.to je vážně děs.Tváří se tak debilně,že by i slepec poznal,že je to debil.Til hraje bez zájmu,ale to je taky jedinnej sympaťák v tomhle přiblblym filmu.Akce?Už ta scéna v hotelu,kde zabijáci nasázej asi deset tisíc kulek do zdí,skla a sedací soupravy ,je dechberoucí.A dál už je to jenom horší.Prostě hrůza.20%. ()

Haymar 

všechny recenze uživatele

Til (Stiglitz) Schweiger už dávno není jen "ten němec" (co tam hraje), i jeho protivník (s xichtem taliána Palminteriho) byl parťákem více než důstojným... Tím bohužel veškěré klady končí: příšerný scénář, úděsně natočené akční scény (a nejen ty), stašně napsané postavy... Přitom samotná zápletka nebyla vůbec špatná a potenciál tam byl! ()

Jakub225 

všechny recenze uživatele

Podľa mňa priemerný akčňák. Všimnite si ale niekoľko chýb: 1.) v scéne v byte niekde pri začiatku filmu má hlavný hrdina v podpažných púzdrach dve zbrane: Walther P99 pod ľavou pazuchou a Glock pod pravou. Potom v scéne, keď do bytu vtrhnú zločinci, hlavný hrdina vytasí Glock. Lenže na jeho mieste pod pravou pazuchou má zrazu Walther a to púzdro, kde mal Walther, je prázdne... 2.) asi v dvoch scénach hlavnému hrdinovi dojdú náboje už po piatich ranách, napriek tomu, že vyššie spomínané pištole majú kapacitu zásobníka 17 rán. 3.) pri konci pred finálnou prestrelkou hlavný záporák si zoberie pušku a okomentuje ju tak, že je to typ PSG-1. V skutočnosti to však je puška typu MSG-90... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama