Sublime Love Story: Barsaat, A

• Indie अ सबलाइम लव स्टोरी: बरसात (více)
všechny plakáty

Arav žije jen pro rychlá auta a nejedna kráska okusí na vlastní kůži, že upoutat jeho zájem je prostě nemožné. Anna je ale stejnou nadšenkyní do aut, jako on a dokonce začnou pracovat spolu pro BMW. A tak se jí s vynaložením převelikého úsilí podaří Arava ulovit. Ten si ale musí odskočit domů do Indie, kde je bez varování oženěn se svojí láskou z dětství, Kajal, která na něj všechny ty roky trpělivě čekala a o svého manžela je rozhodnutá bojovat. (bolly.cz)

Ramanam

Průměrný romantický snímek, od kterého jsem očekával přeci jen o něco více, než mi nakonec nabídl. První část odehrávající se v USA nenudila, ale rovněž ani ničím nenadchla. Tam hrála prim dvojice Arav (B. Deol) a Anna (B. Basu). Prvně jmenovaného mám za poměrně nevýrazného herce. Třebas někdy můj názor změní. B. Basu je na tom lépe, ale stále si od ní držím odstup. Rovnou se svěřím, že byla asi první ženou, kterou jsem viděl v indických svatebních šatech a musím konstatovat, že jí to dle mého skromného názoru neslušelo. Vypadala tak nějak mimozemsky, nikoliv nadpozemsky. Po klasickém zlomu v příběhu se přesouváme do Indie, kam se vydává nejprve Arav, a kde se konečně objeví alfa a omega celého příběhu - Kajal (P. Chopra, nyní již Jones), která vše nevýrazné krásně prosvítila. Té naopak slušelo vše. Na konci se dostaví i Anna a nastané klasický „souboj srdcí“. Zaznamenal jsem řadu hezkých momentů, které byly žel po čase zameteny pod koberec s tím, že tento počin bude prostě nevýrazný, vyumělkovaný a nikomu se asi ani nechtělo na tom nic měnit. Postavy mě rovněž ničím výrazně neoslovily, což na ničem nepřidá. Navíc mě vadil zpruzelý Arav, který jako by trpěl zácpou a dával to všem najevo. Jeho náhlé obrácení po dlouhých letech stagnace mozku bylo také prapodivné. Hudba je dobrá, ale to nejlepší ukrývají písně „Aaja Aaja“ a „Saajan Saajan Saajan/Teri Dulhan Sajaoongi“ (dva uváděné názvy pro to samé). Naprosto klasická indicky roztančená a krásně barevná podívaná s účastí P. Ch. Jones. Ne, bohužel se opravdu nedalo dát více než tři klasické hvězdy. Na písně a Priyanku nezapomenu, na to ostatní určitě. ()