poster

Movie

Experimentální

Česko, 2007, 84 min

Režie:

Ivo Trajkov

Scénář:

Ivo Trajkov

Kamera:

Michal Černý
(další profese)
 • Radek.SCH

  Rozpočet: 6 milionů Kč(10.2.2009)

 • Jellini
  *****

  Existují dvě verze. Jedna s anglickým a druhá s českým komentářem. Film byl natočen v roce 1999, sestříhán až po osmileté pauze v roce 2007. Vůbec nechápu zdejší nízké hodnocení většiny uživatelů. Film má skvělé tempo, je zábavný a cosi po něm v člověku zůstane. Film o zodpovědnosti.(31.3.2011)

 • Endyis

  Proč se krucinál všichni tak serete do české experimentální tvorby. Kdyby podobné filmy přišli od režisérské kapacity ze zahraničí, tak všichni jako tupé stádo, budete hodnotit vysoko...(23.7.2010)

 • #47
  odpad!

  Obtloustlý šmírák s culíkem, vyholený chuligán z Non plus ultras a odhalené poprsí sestřičky z Ordinace v růžové zahradě...asi toto mi utkvělo...po odchodu z kina jsem navíc čekal minimálně nějaké ústní uznání od této trojky, protože vydržet tuhle hrůzu i přes relativně krátkou stopáž považuji za oceněníhodný výkon všech těch asi 15 lidí v sále. Toto road movie je stylizované do hypernezávislého a ultrauměleckého pseudodokumentu plného nic neříkajících blábolů, věřím, že kdyby tento škvár zhlédlo více erudovaných filmových znalců než těch nynějších 36, jistě by se mnozí předháněli v superlativech o vyjímečnosti, nadčasovosti a vysoké umělecké hodnotě snímku...já jakožto zanícený odpůrce těchto filmových průjmů dávám jasný palec dolů.(4.12.2008)

 • outsider
  *

  tohle byl hodne velkej ulet. pokus o umeni,plnej pseudointelektualnich kecu, aspon ze to bylo cernobily...proste film o nicem(8.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace