poster

Únos Savoje

 • Sovětský svaz

  Pochiščenije 'Savoji'

 • Sovětský svaz

  Pokhishchenie 'Savoyi'

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Похищение 'Савойи'

  (Sovětský svaz)
 • anglický

  Hijacking of 'Savoy', The

Drama

Sovětský svaz / Polsko / Bulharsko, 1979, 86 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Wacoslav1
  **

  Do hajzlu práce doufal jsem, že by třeba tady mohli Rusáci stvořit nějakej ten povedenej pokus o akční či dobrodružnej film, ale opět marně. Sem tam to i nechtěná prdel je asi i díky té celkové nekompetentnosti a kupodivu jsem měl pocit, že tu zase až tak neúřaduje propaganda jako v jiných obdobných snímcích, ale tak co nadělám viděl jsem v týhle kategorii i větší srajdy, dá se říct, že Ruský filmy už mě v tomhle směru nemůžou nijak překvapit, ale nevadí nakonec kdo jinej než trashovej fanatik jako já by na něco takovýho koukal.35%(28.4.2016)

 • Big Bear
  *

  Přísahám, že jsem věděl, že budu první komentující, dokoce jsem se bál, že tento ,,skvost'' ani nebude v e zdejší databázi ! --- Když jsem ve svém oblíbeném antíku viděl tohle origoš zavařené DVD s nápisem na obalu: Válka skončila, ale bývalí nacosté dál spřádají své hrůzné sítě - rafinovaný sovětský thriller z amazonské džungle. A to vše v ceně 10 Kč, no vy by jste do toho nešli?:-) Já si čas od časů dám něco exotického a ulítlého a tento film sliboval vše v jednom. Film hrají jen ruští a polští herci a jeho část se odehrává skutečně kdesi v Jižní Americe. Zatímco tu Paříž jsem filmařům moc nevěřil, udělat kulisu pralesa už asi nešlo :-). Ohledně dějě: Rozhodně se nejedná o thriller a to navíc ještě rafinovaný. Je to taková rádoby dobrodružná blbůstka, kde navíc hrdinové jsou malé děti Polák a Ruska, kteří to uprchlým nacistům v džungli nandají. Celou dobu jsou čistí, učesaní a na pěst... Ve filmu zaujme snad jedině honička v land roverech (ty staří Defíci byly stejně nejkrásnější tereňáky na světě)Další v obsahu zmíněná díla pana režiséra však již pro jistotu vynechám. Exotiky a ulítlosti jsem nabažen. 1 balíček marihuany. *(30.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace