Zabiják bez tváře

Agent FBI Ryan Moore ( Gary Daniels ) je odvolán ze své dovolené k vyšetření krutého masakru několika lidí a nalezení dvaceti milionů dolarů v diamantech v bývalé věznici Alcatraz. Jedinou osobou, která masakr přežila, je lovkyně pokladů Dannie. Z jejich úst agent Moore vyslechne hrůzostrašný příběh o mimozemském vetřelci - Reptilicantovi, který má krvavý masakr na svědomí.

Vetřelec je inteligentní, má nadpřirozenou sílu a může se proměnit v kohokoliv. Agent Moore je sám o sobě proti němu bezmocný. Ale lovci pokladů, předtím než zemřeli, objevili způsob, jak vetřelce zabít. Agent Moore je proto rozhodnutý postavit se mimozemskému zlu tváři v tvář. (videofil)

A.L.E.S. odpad!

Jednoznačný "odpad!", a to jsem ještě přimhouřil obě oči, neřku-li oslepl. Já se zaměřuji na námět, ale tentokráte musím souhlasit s ostatními, že provedení bylo neskutečně příšerné. Málokdy hledím na detaily, ale všiml jsem si, že při použití střelných zbraní se od hlavně až moc blejskalo na to, aby to bylo skutečné, každá rána byla stejně ozvučená. Že jednání aktérů bylo tak neuvěřitelné tupé a přehnané, že si s kamerou pravděpodobně hrál nějaký neumětel, že rozuzlení filmu je každému jasné už při prvních 10 minutách. A ačkoliv jsou mi vesmírné kreatury sympatické, tahle posilnila můj dojem, že je to škvár. Tohle bych spíš viděl na nějaký bezvýznamný díl například v seriálu "Zóna soumraku", kde i oněch 20 minut by bylo možná až moc. Dát tomu jiný žánr, snad bych se i pobavil. O dost lépe by se to dalo natočit s loutkovým divadlem. Ale má to i světlé stránky, docela mě zaujala hudba na začátku filmu. Normálně ujíždím na filmech podobného typu, ale tohle je bezkonkurečně to nejhorší sci-fi, které jsem kdy viděl. A výsledek? Za celý film jsem stihl upéct několik pekáčů cukroví. ()

type_B

Kamera à la nejlacinější porno je opravdu odporná. Na tento film jsem se ani nedokázal dodívat do konce. Pocit, že zbytečně ztrácím čas, se asi okolo půlky definitivně změnil v jistotu a já si šel lehnout. To už by bylo lepší se podívat na nějaké to porno než na tohle. Hlavní dojem z tohoto filmu: Je to ubíjející. Jedna hvězda je za míru nesnesitelnosti, která je vpravdě obrovská. ()

honajz odpad!

Šmankote, Bontonfilm se dal na vydávání amatérských studentských filmů? Podobný titul bych čekal od Intersonicu, ale i ten vydává zábavnější věci s nějakým scénářem a kupodivu i jakýmis takýmis hereckými výkony. Tohle je šméčko nějaké bandy nadšenců, kteří netuší nejen, co je scénář a že několikeré flashbacky vše utopí, ale ani netuší, co je makeup, nasvícení a práce s kamerou. Fuj! jak by řekl Nero Wolfe. ()

SphereF

Nemohl jsem se zbavit pocitu, že je to hodně nepovedený remake Vetřelec3...přesto si nepamatuju, kdy jsem se takhle nasmál u něčeho co se snaží být filmem. K tomu perfektně zvolený soundtrack celou tuhle komedii jen podtrhne. Nejlepší scéna s umisťováním ocelové tyče uprostřed bouřky a mnoho dalších kvalitních zářezů:D !SPOILER! Celou dobu jsem přemýšlel jestli ho nakonec nějak zničí, když měli jen výbušniny z brzdové kapaliny, kulky opatřené diamanty a skvělého boxera posazeného diamanty (roztrhané tričko a nějaké lepidlo) a zrovna moc to nefungovalo. To, že to udělají svářečkou by mě ani ve snu nenapadlo:D ihned poté geniální střih na zábradlí venku a strhující a opravdu nečekaný závěr! !SPOILER! ()

Haymar odpad!

Ty vole! Co to bylo?! Ne, to preci nemohli myslet tvurci vazne. Tohle se neda popsat, to se neda ani videt - cekal jsem, ze to bude ultra-mega-shit, ale vysledek predcil vsechna ma ocekavani. Celej film pusobil jako hybrid toho nejhorsiho z "Walker Texas Ranger" riznuty nemeckym podradnym pornem z 90. let (a ono mozna to puvodne neco takovyho bylo). Herci (no co to kecam - herci?) tam proste jen jsou - chodej, trousej nesmyslny kydy a delaji divny veci... kamera tam sice taky byla (obcas), ale beztak nezabirala nikdy to co mela (a ono to vlastne bylo dobre)... a o nejake rezii a scenari nemuze byt ani rec... pardon! Jeste musim zminit uzasnou masku, efekty, choreografii a vypravu (vcetne interieru alcatrazu - spichnutem u nekoho doma v panelaku)...Ne! Na tom fakt neni nic, co by stalo za rec - puvodne jsem bral jako PLUS kratkou stopaz, ale i tech 80minut je presprilis... sice jsem s timhle skvostem byl hotov za polovinu casu (hodne jsem pretacel a preskakoval, protoze to se fakt nedalo), ale i tak to byla pekelna muka! Kdo je Desi Singh? Zrejme chovanec ustavu pro mentalne postizene. Rvu si vlasy, ze jsem kdy oznacil Hostel za totalni sracku a Eliho Rotha za absolutniho filmovyho analfabeta (proti Desi Singhovi je to umelec). ()