Zabiják bez tváře

Agent FBI Ryan Moore ( Gary Daniels ) je odvolán ze své dovolené k vyšetření krutého masakru několika lidí a nalezení dvaceti milionů dolarů v diamantech v bývalé věznici Alcatraz. Jedinou osobou, která masakr přežila, je lovkyně pokladů Dannie. Z jejich úst agent Moore vyslechne hrůzostrašný příběh o mimozemském vetřelci - Reptilicantovi, který má krvavý masakr na svědomí.

Vetřelec je inteligentní, má nadpřirozenou sílu a může se proměnit v kohokoliv. Agent Moore je sám o sobě proti němu bezmocný. Ale lovci pokladů, předtím než zemřeli, objevili způsob, jak vetřelce zabít. Agent Moore je proto rozhodnutý postavit se mimozemskému zlu tváři v tvář. (videofil)

corpsy odpad!

Neskutočne vážne sa tváriaca srajda, kde sa herecký výkon pána Danielsa vyníma ako diamant v zberateľskom trezore nejakého pofidérneho obchodníka. Talenty všetkých ostatných zúčastnených sú...ako to napísať...uchádzajúce sa v Zetkovom oddelení tohoto žánru. Proste jedna bieda a hrôza zároveň. Ak toto stálo viac ako pár tisíc šupiek, prosím niekoho kto osobne pozná tvorcov, či by sa nedali preposlať bločky za rozpočet, aby som uveril. ()

A.L.E.S. odpad!

Jednoznačný "odpad!", a to jsem ještě přimhouřil obě oči, neřku-li oslepl. Já se zaměřuji na námět, ale tentokráte musím souhlasit s ostatními, že provedení bylo neskutečně příšerné. Málokdy hledím na detaily, ale všiml jsem si, že při použití střelných zbraní se od hlavně až moc blejskalo na to, aby to bylo skutečné, každá rána byla stejně ozvučená. Že jednání aktérů bylo tak neuvěřitelné tupé a přehnané, že si s kamerou pravděpodobně hrál nějaký neumětel, že rozuzlení filmu je každému jasné už při prvních 10 minutách. A ačkoliv jsou mi vesmírné kreatury sympatické, tahle posilnila můj dojem, že je to škvár. Tohle bych spíš viděl na nějaký bezvýznamný díl například v seriálu "Zóna soumraku", kde i oněch 20 minut by bylo možná až moc. Dát tomu jiný žánr, snad bych se i pobavil. O dost lépe by se to dalo natočit s loutkovým divadlem. Ale má to i světlé stránky, docela mě zaujala hudba na začátku filmu. Normálně ujíždím na filmech podobného typu, ale tohle je bezkonkurečně to nejhorší sci-fi, které jsem kdy viděl. A výsledek? Za celý film jsem stihl upéct několik pekáčů cukroví. ()

Chupacabre

Otřesný propadák. Vesmírné monstrum je taková kombinace různých filmů - kdybych měl říci z čeho všeho se ten tvor skládá, popsal bych ho asi takto: podoba jak NETVOR Z HLUBIN, chování jak opičák z PLANETY OPIC, hodně nevydařený PREDÁTOR a snaha umět to, co již umí NARUŠITEL. Víc už se do něj snad nevejde !!! ()

rodo odpad!

Tak to byla ukázková stupidita největšího kalibru. Definice odpadu je tímto filmem dotažena k dokonalosti. Určité pasáže vypadaly, že snad byly natočeny mobilem. Příšerní herci byli asi verbováni z řad bezdomovců. Nemá smysl zde popisovat všechny nelogičnosti a nesmysly, které se ve filmu vyskytují. Bylo by to asi na dlouho. Mnoho kolegů to ostatně už popsalo víceméně přesně ve svých komentářích. Už nikdy se nechci koukat na nic podobného, to radši strčím hlavu do úlu a zabouchám... ()

type_B

Kamera à la nejlacinější porno je opravdu odporná. Na tento film jsem se ani nedokázal dodívat do konce. Pocit, že zbytečně ztrácím čas, se asi okolo půlky definitivně změnil v jistotu a já si šel lehnout. To už by bylo lepší se podívat na nějaké to porno než na tohle. Hlavní dojem z tohoto filmu: Je to ubíjející. Jedna hvězda je za míru nesnesitelnosti, která je vpravdě obrovská. ()