Stopy krve I: Masakr

• angličtina Traces of Death
všechny plakáty

Šokujíci, avšak naprosto realistický, místy velmi krutý pohled na hrůzy života. Dokument, který přivádí diváka daleko za hranice představivosti. Je sestaven z autentických záběrů děsivých skutečností, které se v tomto našem světe bohužel také stávají. (oficiální text distributora)

kishi_SO

chvalabohu za taku kvalitu obrazu, lebo pri lepsej no neviem neviem...bohuzial kruty pohlad na ludsky, miestami, "debilizmus". Jedine co mi vadilo bolo asi az prilis vela pohladov do operacnej sali a na pitevny stol. Ked sa rozhodol magor ze chce byt kravou, pri istom specifickom reze som bol nuteny vypnut a ist skontrolovat ci som este chlap. Bolelo aj mna :-D ()

Leb_Halabala

Traces Of Death se hodnotí hrozně špatně, jelikož se jedná o kompilaci různejch pekel (vraždy, nehody, pitvy, sebevraždy atd..), který jsou doprovázený často až cynickym komentářem. Některý věci jsou podle mě ztěží koukatelný, jiný naopak morbidně zajímavý (hlavně sebevražda Budda Dwyera). Pokud jste ovšem fascinováni smrtí a Faces Of Death vám nestačej, tak Stopy Krve budete milovat. Pro mě to byla konečná co se tědlech snímků týče. Edit: Nakonec dávám dvě hvězdičky. Z toho komentátora lezu po stropě. ()

occultus

Táto séria na rozdiel od "FACES OF DEATH" je reálna a ani jeden záber nie je hraný ( tzv. FAKE SCENE). Traces of Death predstavuje lavínu brutality, krvi, ukazuje nám až samé dno ľudskej dôstojnosti, hazardovania so svojím životom, ale aj ľudskej schopnosti dopúšťať sa tých najohavnejších činov. ()