Snuff 102

Argentina, 2007, 105 min

Mladá argentinská reportérka píše článek o snuff filmech. Tedy o filmech, které zobrazují reálné mučení, znásilňování a vraždění lidí. Pátrání po těchto filmech a lidech, kteří je točí, se jí ovšem stane osudným. Sama se totiž dostává před kameru jednoho sadistického režiséra. (Sesshoumaru)

ecceHOMMO odpad!

Hnus!!! To už aj na mňa bolo moc!!! Film je vlastne postavený len na brutalite pri mučeniach a vraždení. Ja som vlastne po väčšine ani nemal pocit, že pozerám na film (respektívne som sa tým ukludňoval, že ide len o film, a vďaka tomu som to aj dopozeral), a o to to bolo pre mňa nechutnejšie. A aj keď atmosféra snímku je brutálne skvelá, a mal by som oceniť v hodnotení aspoň tú, nedokážem to. A už nikdy viac niečo takéto nechcem vidieť!!! Toto fakt nieje film pre každého, snáď len pre úzku skupinu ľudí. A odpad nedávam vlastne preto, že by bol film po filmovej stránke tak zlý, ale pretože je to niečo čo je na hrane pozerateľnosti a podľa mňa tento film prekročil imaginárnu hranicu únosnosti. ...A niečo takéto by točené byť nemalo. ()

Astaroth12

Sám názov nasvedčoval tomu,čo si idem pozrieť za výživný film.Kamera sa nevyznamenala,lebo kamerovo to vyzeralo veľmi lacno ale to tak asi aj malo vyzerať.Veľa záberov nebolo dobré vidieť.Je to neskutočne sadistické,kruté,zvrátené a zabalené v zvrhlom obale.Hudba bola otrasne mrazivá a sem sa neuveriteľné hodila.Srbski film som považoval za najzvrátenejší film aký som kedy videl,no už to nieje pravda.Práve tento ho jednoznačne predbehol.Koniec bola iná paráda,presne tak som si to predstavoval.Hudba skvelo dopĺňala zvrátenosť aby to bolo ešte pôsobivejšie.Odporúčam to len otrhlim divákom,lebo len ty tento film predýchajú bez vážnejších psychických následkov. ()

EvilPhoEniX

Opravdu Hrůza! Tohle jsem neměl snahu ani dokoukat.. Ne nebudu tomu říkat FILM!!. Ta neuvěřitelná nuda, kterou jsem zažíval je fakt nepopsatelná!.. I love Torture, ale v plnohodnotném filmu s efekty a skvělým vizuálem.. Né na černotmavé, místy až šedé obrazovce, kde nevidím vůbec nic. Chápu,že pár jedincům se to líbilo.. Na mě to však nezapůsobilo.. ()

Z0oMb3E odpad!

Toto sa jednoducho nedalo dopozerať! Fakesnuff ako má byť. Keď si počas sledovania likvidácie žien poviete, že už nič horšie nemôže byť, a po pár prestrihoch na vás vybehne ešte väčšia brutalita, tak snímok nieje určený vám. Film sa dá rozdeliť na dve časti. Dokumentárnu, kde si užívate sympatickú reportérku (relatívne v celku), ktorá prišla na nápad spraviť reportáž o mýte zvanom snuff. Kvalitnú kameru dopĺňa zaujímave teoretizovanie a výklad odborníka na tému. Druhá časť je originál snuffová. Čiže zvrátenosti sa na vás valia jedna za za druhou. Všetko to dopĺňa nekvalitná kamera a psychedelická hudba. Mal som poslúchnuť varovanie na začiatku filmu, ktoré upozorňovalo na nevhodný obsah pre citlivých divákov. Nevyžívam sa v podobných veciach, čiže nedokážem oceniť kvalitu filmu. Toto už nechcem v živote vidieť! ()

rollman1

Snuff film, aneb příjemný film pro citlivé povahy. Tyhle typy filmů moc nevídám, ne že bych nechtěl,ale nechce se mi. Po dlouhé době jsem si pustil pohádku o zlém kocourovi a třech myšičkách. Film je v celku brutální. když někdo napíše, že nic není vidět, tak je asi slepý, nebo jen zastírá, že při "dobrých" záběrech zavíral oči. Film si pusťte jen tehdy když 1. Máte kameru a nevíte co sní. 2. koupili jste si zubní pastu a vaše zuby jsou stále žluté. (Příjede příjemný chlapík ze společnosti Colgate a problém vyřeší). 3. Vždy jste chtěli vyzkoušet co všechno dokáže vaše nářadí v garáži. ()

• Snímek byl poprvé uveden na argentinském filmovém festivalu Mar del Plata, kde šokoval obecenstvo. Jeden z diváků dokonce opustil promítání filmu před koncem a zaútočil na režiséra Mariana Peraltu. (Sesshoumaru)