Adam je hodný kluk, který by pro svou lásku udělal cokoliv. Nemá však úspěch, a tak se rozhodne, že změní taktiku a bude se chovat zcela opačně. Jenže to se nelíbí Molly, která je dívkou Adamových snů. V hlavní roli americké romantické komedie Josh Henderson.  Hrdinou americké romantické komedie je typický dobrák Adam (Josh Henderson), který by se pro svou přítelkyni Cynthii rozkrájel, ale ona to stejně neocení a nakonec ho vykopne. A tak se Adam rozhodne, že pokud holky o hodné kluky nestojí, bude se chovat jako hajzlík - a ono to funguje. Jedině Molly, jíž se nové Adamovo chování ani jeho teorie vůbec nezamlouvají, s ním nechce nic mít. Jenže právě ona je dívkou jeho snů… Režie se ujal Scott S. Anderson. (oficiální text distributora)

Ioanne

Super byl začátek a vtipně využité prostředí církevní školy. Zbytek byla tuctová americká teen komedie, s naprosto předvídatelným vývojem. Vzhledem k tomu, že jsem věděla co čekat, nijak mě to nerozhodilo a užila jsem si trochu té laciné zábavy :) Herci mě moc nenadchli, muzika byla fajn a podruhé se dívat nebudu... ()

Fzux

2 hvězdičky jen z milosti protože mám rád filmy z středoškolského prostředí. Děj a zápletka mi byla jasná už v 10 minutě filmu. Film byl naivní, jako lidi co si myslí že to takhle chodí. Nedivim se že chodim do školy s tolika pipinama když takovyhle radobi moudra dávající filmy vysílají. A nejvíc sem brečel z té ukradené hudby .. polovina přespívané písně od Sum41 a Blink 182. ()

topvss

Osobně nemám rád Americké příběhy, končící až podezřele sladkým milostným koncem. Napříč tomu, mě tento film něčím uchvátil a po celou dobu, jsem se skvěle bavil a "přitrouble" usmíval. Ne uplně šťastný scénář však zachránili skvělé výkony herců, kteří mě perfektně vtáhli do děje a neusnul jsem. Na nejvyšší ohodnocení to sice nemá, ale 4 hvězdy si zaslouží. ()

LencaN

Béčková romantická komedie pro holčiny na základní škole. Nijak jinak to totiž využitelné není. Irituje mě už jen marketingový plakát filmu zde na ČSFD. Celý scénář stál za pendrek. Strašně předvídatelné (tedy pokud je vám nad 15 let a nějaké romanťárny už jste stačili zkouknout). Nemělo to nápad. Byly to jen takové žabomyší války o tom, jak přesně to ve vztahu nemá být. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Tomulka

Jedna hvězda za nápad. Ta pointa příběhu byla slušná a také Tom Arnold byl dobrej, ale jinak to byla hrůza, průhledná, naivní povrchní šaškárna s úsměvy na dva prsty a nijak komediální ani srdce rovoucí. A to jsou věci co mají rozhodně být v romantické komedii přsně naopak. ()

teniska.vans odpad!

Hlavní postava napudrovaný slizoun s egem snad až na měsíc. Ve škole je to samá coura mrkajíc na kluky, div si nevymrkají oči. Ale hle, najde se tam kralovna "dobrá duše", ktera je jina než všechny ostatní....to je do nebe volající. Nebo spíš do scénáře volající. Žble ()

Hutss

Na to že je to film převážně pro holky musím říct že je to super :)) Mě se to líbilo a super soundtrack. ;) Ikdyž trochu debilní příběh a konec ()

mcamino

I přes totálně prozíravý děj, kdy už v půlce filmu jsem věděl vše podstatné co se do konce stane hodnotím kladně. Jinak romantická komedie se vším všudy. Jak už jsem psal několikrát, mám velmi rád happyendy takže to dá vždy hvězdu navrch. No a celkový dojem hodně dobrý. Tenhle typ filmů mám rád. Nemám co víc k tomu dodat. ()

malyLibor

Nevím jak vy, já se skvěle bavil. Jediné, co bych tomuhle filmu vytknul je to, že tady třicátníci hrají náctileté... ale tak už to v amerických filmech prostě chodí. Jinak se mi to moc líbilo, pobavilo mne to, odpočinul jsem si... a proč se mi to líbilo a proč dávám 5* shrnul ve svém hodnocení freddy. Přiznám se, že bych asi dal 4*, ale protože je tu ten film tak směšně podhodnocený, zaokrouhlím nahoru a dávám pátou hvězdu. Mějte se a smějte se :-) ()

DK197

Nenáročné. Ale dříve se mi to líbilo víc. V podstatě se tam nic moc neděje a celá pointa tkví v tom, že hajzlik, co dřív nebyl hajzlík, se zas naučí otevírat holce dveře. Dost málo. Díky bohu za ten soundtrack. ()

I.ball

Ze soundtracku je poznat, že to dělal teenager. Ale film byl koukatelný. Za Toma Arnolda a jeho otce Baileyho 45%. ()

newSami

Typická tínedžerská "prkotina", okorenená trochou "svätého" humoru, sympatické hlavné postavy. Celkom fajn film, zajtra však o ňom už ani nebudem vedieť. ()

Pukancek

Trosku mi rusilo dojem to, ze za hlavne postavy tu bola "Nora" z Let´s Dance a jej ex-priatel z tohoto filmu.. inak to nebolo zle.. ale nebavilo ma to ani ()

rado3105 odpad!

Uplna sracka, henderson - uplne zaafektovany debilko, takisto aj dewan. Takito ludia nech sa venuju niecomu inemu, nie filmu. Kamenne face a pretvarky dnes dokaze robit kazdy. Celkovo aj uroven filmu pre deti od 11 do 16r. ()