Být jen špatný v tomto městě nestačí.. Billy a Barbara jsou dva nevyléčitelní psychopaté, kteří se pustí na vražednou pouť . Temné město Westbrick ovládne strach. Ve stejné době dostává policejní nováček Mathew svůj první úkol, se kterým mu má pomáhat zkušeny veterán William. Jejich cesty se brzy zkříží s Billym a Barbarou. Při střetu je William brutálně zavražděn, a Mathew je mylně obviněn z jeho vraždy. Dokáže Mathew přesvědčit byrokraty z radnice o své nevině? (oficiální text distributora)

Babulik

Táto zvláštna kombinácia (alebo nebodaj štýl?) hraného filmu, animácie a akejsi "kváziretrovizáže" (to som vymyslel teraz) mi teda rozhodne nesadla, z celého filmu zaznieva zúfalá snaha tvorcov o originalitu, ale bohužiaľ to od samého začiatku skĺzava do nudy okorenenej smiešnymi scénami plných násilia a pubertálnej brutality. Dve hviezdičky, ani neviem za čo. ()

cigicigi

Pozor! Nevhodne pre ludi trpiacich epilepsiou. Moze vyvolat zachvat. Mal som co robit aby som ako tak ustal to neustale blikanie obrazu a vysoky kontrast + nizky jas. Pomohli prizmurene oci a dva lahváče. OMFG WTF ()

MFZB

Nečakal som moc od tohto filmíku, ale prekvapil ma, to také celkové spracovanie sa mi strašne páčilo, taktiež príbeh celkom zaujímavý, len škoda, že tej akcie bolo dosť málo. Konečne nám DVDedice priniesla jeden z tých lepších kúskov. Akurát ten dabing nestál za nič. Čo ma ďalej potešilo, že s tohto snímku tiahne niečo hororového. Niektoré scény boli lepšie, ako v nejakom horore. Proste fajn vecička akurát na piatkový večer. ()

uncle odpad!

Působí to levně, někdy až amatérsky... byly to skoro muka dokoukat to až do konce.... doporučuji vyhnout se tomuto titulu obloukem... ()

pájap

po prvních pěti minutách jsem to chtěl vypnout ...ale světe div se..dokoukal jsem to do konce a dal 4 hvězdičky...i to se někdy stává ...že je to divný?? a ten film není???? ()

Machaut odpad!

Shauna Ranu zavřít do ústavu a už nikdy nepustit k filmové technice. Poprvé v životě jsem se nedodíval na film do konce. To se prostě nedalo. Tak blbý scénář by snad nevymyslelo ani 5 leté dítě. O tom, že film je natočen tak, že po 10 minutách se vám ze všech těch efektů udělá blbě od žaludku a ještě v kombinaci s nesnesitelnou hudbou… Prostě korunovaný odpad! ()

+sfinx+

Těžko popsatelný film... - kameraman a osvětlovači zešíleli - slátanina částečně napodobující naše Čtyři vraždy stačí, drahoušku svými komixovými pasážemi, ale v tomto případě zcela bez vkusu. Atmosféra vzdáleně připomíná Sin City, ale opět zdaleka nedosahuje takových kvalit. Ta jedna hvězda je za částečnou originalitu a zajímavý příběh. ()

sovel odpad!

Bože větší hovadinu jsem zase dlouho neviděl. Trapní herci, trapný děj, trapné dialogy totálně o ničem a trapná snaha o vizuální ztvárnění. Nedokážu pochopit jak jsem se na film mohl dodívat. Bohužel stalo se. No jak vidno někomu se film líbil. Já jakožto zástupce obyčejného konzumního diváka padám do mdlob. ()

Lacoo odpad!

Ak si niekto vyberá či si daný film pozrie alebo nie, podľa hodnotenia recenzií, tak im odporúčam preskočiť tento film míľovými topánkami. Toto je jeden neskutočný odpad. To si radšej pozrite nejakú telenovelu! ()

BigJohn02 odpad!

Zajímalo by mě, co Shaun Rana hulí, šňupe nebo si píchá. Každopádně si v rauši udělal radost a natočíl tuhle kokotinu, na kterou se nadá koukat. ()

andy60 odpad!

Kdysi jsem si kupoval DVD naprosto bez rozmyslu a tak se mi dostalo do sbírky i pár kusů, které nikdy neměly spatřit světlo filmového světa. Už v úvodu mě zaskočila obhájkyně, která vypadá jako šlapka z E55. Pak se děj soustředí na zabijácké duo, které ve skutečnosti působí jako ti největší packalové. Rozhodně nenahánějí strach ani nic podobného, spíš vzbuzují soucit a lítost. Působí jako dva imbecilové, kteří nejsou schopni dát dohromady jedinou větu, která by měla nějaký význam. V jejich společnosti strávených 90 minut raději mažu ze svého života. ()

patho666

Točili to mobilom a ešte sa niekto aj posnažil a pridal rôzne efekty, tak za to si film určite jednu hviezdičku navyše zaslúži. ()