Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Krimi

Recenze (897)

plakát

Mimořádná událost (2022) 

Po mnoha letech česká komedie, při které jsem se párkrát i zasmál.

plakát

Docent (2023) (seriál) 

Nápad to byl docela dobrý - konfrontace staromyšlenkářského šéfa (Vetchý) a akademického policajta (Trojan). Akorát to bylo místy trochu přepálené a navíc se do toho pletla věčně vzteklá a rozeřvaná pinda (Tereza), přesvědčená o své výjimečnosti, přesto, že byla blbá jak štoudev. Potvrzuje to scéna z prvního dílu, kde na posledním termínu poslední zkoušky na akademii neví, co je entomologie a dokonce to neumí ani vyslovit? WTF? A to klišé, kdy na konci 2. dílu vleze vrahounovi do pasti, si Strach taky mohl odpustit - všichni to viděli už stokrát.

plakát

The Rutles (1978) (TV film) 

Zábavná parodie, které škodí jen to, že je tu poněkud přeIdlováno.

plakát

Máme tu ducha (2023) 

Vcelku nový přístup k tradičnímu tématu, jakým je starý dům s duchem v podkroví. Atmosféra není konzistentní, jakoby autor nevěděl, jestli natáčí rodinnou komedii, thriler nebo (jak ukázal  na konci) romantický doják. Ale bylo to zábavné, herci byli sympatičtí, jen ta bitka na závěr byla sotva uvěřitelná - myslím, že dospělý chlap a dva téměř dospělí kluci by dědka zřezali jako psa, zvláště, když mu otec chytil ruku s pistolí.

plakát

Slečna bestie (2020) 

Není to zázrak, ale docela to pobaví, především teenagerka v těle Vince Vaughna.

plakát

Infinity Pool (2023) 

Poněkud rozháraná Cronenbergova exhibice s tradičně šerednou Miou Goth. Nápad dobrý, zpracování rozplizlé a zbytečně dlouhé.

plakát

Domácí vězení (2014) 

Nebylo to nic extra objevného, ale typický novozélandský "humor v horroru" tomu pomohl. Jen si musel divák zvyknout na hlavní hrdinku, který byla na začátku protivná jak únorová činže.

plakát

Čung_E (2023) 

V podstatě do sci-fi zabalený psychologický příběh o vztahu matky a dcery. Vražedné robotky na konci měly fakt hezké ksichtíky.

plakát

M3GAN (2022) 

Vzpoura strojů v Chuckyho hávu. Zatímco Chucky měl duši vrahouna, tahle panenka disponuje sebezdokonalující umělou inteligencí. Je to pro mladé, takže bez gore a nepřináší to vcelku nic nového.

plakát

Oprávněné vraždy (2008) 

Chybí tomu spád. Dva skvělí herci v unaveně působícím příběhu.

Ovládací panel