Zábavná sketch show plná humorných scénok, ktoré akoby boli vystrihnuté zo života. Plná skvelých nápadov a vynikajúcich hereckých výkonov. Jej účelom je, aby sa divák pri sledovaní Ooops! výborne bavil, zasmial a aby sa ku sketch show Ooops! vrátil aj nabudúce. Celá sketch show je postavená na hereckom stvárnení dvoch komikov – Reného Štúra a Svätopluka Malachovského. Ide o výborných divadelných hercov, ktorí majú zmysel pre komediálny žáner a jednotlivé postavy a scénky dokážu skvele zahrať, čím je veľký predpoklad, že si svojím „herectvom“ podmania divácke publikum. (PROROK14)

Etherium

Jedna z mála humorných relácií, ktoré sa dali pozerať. A pozeral som to celkom rád. Koho dudy, moje dudy. Makrovlnka a práčka so zmyslom pre humor. Berte to tak, že boli dvaja, a vo dvojici robiť kavlitný humor pre celý národ nie je jednoduché, takže pre mňa taká jedna z lepších relácií. ()

1V4N4

Noo, nie všetko bolo na tri hviezdy, ale úprimne na vydarenej časti alebo skeči sa proste pobavím a toto mi príde ako celkom fajn pokus ako aspoň niečo komické vyprodukovat . ()

milanondic odpad!

Myslel jsem, že nic trapnějšího než TELE TELE být nemůže, ale Ooops! je tak o 30% horší...takže v procentech: TELE TELE má 0 % a Ooops! -30%. :-D ()