Já jsem ty

Film podle skutečné události, která se stala v roce 1999, vypráví příběh patnáctileté australské dívky, která se stane nezvěstnou a později je nalezena mrtvá. Policejní vyšetřování následně odhalí hrozivou pravdu o jejím vrahovi. Celou událost uvidíme jak z pohledu rodičů, tak i z perspektivy vraha, který se po činu bude snažit získat novou identitu. (dresi)

Mildik789

Zajímavý psychothriller, sleduje dva pohledy, milující rodiče a z druhého pohledu sociopatickou a k okolí naprosto bezohlednou Caroline, která se za každou cenu ať to stojí co to stojí, chce stát někým jiným, dokonalým, oblíbeným a nejlépe bezchybným člověkem. Scéna kde probíhá vražda naplňuje celý film surovostí a brutálností, je neskutečně realistická. Herecké výkony bezva, Soundtrack výborně ladil s atmosférou, jediná chybička byla, že měl film sem tam nějaké to hluché místo, kde člověka zrovna nemusel zaujmout. ()

Zuzanell

Já osobně tenhle film miluju! Má to pěkný příběh a také dobré herce.Ruth Bradley zahrála Caroline perfektně, potkat ji někde, vážně věřím tomu že je to zakomplexovaná psychopatka!! Nikdy se film asi nedostane na předné příčky ale podle mého je prostě skvělý ()

Cyly84

S príbehu sa dalo "vymáčknuť" omnoho viac. Bolo to oničom. Nemastné - neslané, aj keď záver bol celkom dojemný. Také 3 hviezdy s tým, že pamatať si tento film asi nebudem. ()