Reklama

Reklama

Tři sestry - 20 let naživu

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2005, 120 min

Obsahy(1)

Playlist: 01. Intro-vlachovka
02. Ztráta imunity (Aids)
03. Veselý rokenrol
04. Hrábě
05. Homosexuál
06. Ta naše rytmika
07. Aida
08. Už koluje fáma
09. Konec Bulla Máchy
10. Pijánovka
11. Sovy v mazutu
12. Pépa motokář
13. Dederon
14. Šlupka
15. Pumpa
16. Kelti I
17. Kovárna III
18. Alkohol je
19. Venda
20. Bohužel
21. Trageédie JRD Čifáre
22. Jéjéjéjéjé
23. O strašlivé vojně s Turkem
24. Budapešť
25. Metalice
26. Nechci do ústavu
27. Život je takovej
28. Zelená
29. Mexiko
30. Kovárna I
31. Průša
32. Modlitba pro partu (diseman)

(více)

Recenze (31)

Terva 

všechny recenze uživatele

Jen žijte !!! Pumpa na dálnici prázdný mžourám z oken odbila půlnoc a dochází mi palivo nepospíchám auto sunu krokem šetřím zbytky par a tu v místech kde včera byly lesy pumpa svítí i s velkou myčkou nalevo je to zvláštní že člověk nevšimne si taky maj tu bar Láďa Padrůněk se krčí u lahváčů hůl ho podpírá z nabídky jídel Petr Novák právě dlouze vybírá u kasy Mejla se cvičně snaží sbalit novou pokladní Zuzana N. jak na jmenovce stojí - je tu jen pár dní a jak jsem v šoku nenápadně platil Miki Volek mi umyl zbylá okna za mými zády se mihnul Milan Chladil už chci prosím ven ale vidím že Karel Zich mi nese cedulku s jménem a v hlavě se mi rovná že jsem usnul v tom nekonečným lese takže dobrý den Láďa Padrůněk se krčí u lahváčů hůl ho podpírá z nabídky jídel Petr Novák právě dlouze vybírá u kasy Mejla se cvičně snaží sbalit novou pokladní Zuzana N. jak na jmenovce stojí - je tu jen pár dní -------------------------------------------------------------------------------- ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Nebýt zbytečně vložené trapné chlastačky na Keltské noci vložené v bonusech bylo by to jasných 5 hvězd. Protože Tři sestry mají u mě kultovní status. Kapela s kterou vyrůstám od jejich počátků a od které mám několikanásobně naposloucháno. Koncert je naprosto strhující a má neuvěřitelnou gradaci. Nejsilnější sestava ve složení :Fanánek, Magor, Nikotýn, Sahula, Karásek, (chybějící tragický zesnulý Hadr) se také mihne. ()

Reklama

Oyer 

všechny recenze uživatele

Koncerty, ani hudbu na csfd zásadně nehodnotím. Toto je výjímka. Tři sestry je nejen má nejoblíbenější hudební skupina, ale celkově jedna z nejpříjemnějších záležitostí v mém životě. Něco absolutně víjímečného. Jejich koncerty mě nabijou na několik dalších týdnů dopředu... Všechny tyto výběrové songy v tomto playlistu znám nazpaměť a vždy na ně pařím s pivkem v ruce a s patřičným trikem s trojkundou na sobě :-)))... Tyto písničky se nikdy neohrají. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dvojhodinové živé vystúpenie legendárnej pražskej pub-punkovej kapely Tři Sestry, ktoré odohrali pri príležitosti dvadsiateho výročia ich vzniku. Pripravili pre svojich fanúšikov fakt parádnu show. Zahrali dobre zvolený výber známych skladieb, pozvali bývalých členov a dali priestor aj svojim spriazneným hudobným hosťom. Nastúpili vo výbornej forme a predviedli obdivuhodný výkon. Ich karieru sledujem prakticky od samého začiatku. Preto ma tento jubilejný, nadupaný koncert velice potešil. Trom Sestrám prajem, aby im to takto perfektne šlapalo ešte aspoň ďalších dvadsať rokov. Old Punks never die! ***** ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Naprosto famózne vystúpenie mojej obľúbenej kapely, na ktorej hudbe a textoch som od rannej puberty takpovediac vyrastal a fachčím na nich dodnes. Na koncerte je ohromná atmosféra, rozbehnutý Fanánek exceluje, hostia sú skvelí a človeku až stiskne srdce počas chrapľavého speváckeho sóla dnes už nebohého Frantu Sahulu, ktorý po dospievaní opustil pódium provizórnymi dverami :) ()

Zajímavosti (1)

  • Na koncertě jsme také mohli vidět hudební skupiny Divokej Bil a Wohnout. (Jeza07)

Reklama

Reklama