poster

Adam a Eva 2001 (TV film)

Romantický / Krátkometrážní

Česko, 2001, 43 min

Režie:

Patrik Hartl

Scénář:

Patrik Hartl
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Divočák
  *****

  Citlivě natočený příběh dvou mladých lidí. Tvůrci se nebáli použít moderní režisérské metody (někdy až ve stylu Requiem pro sen) a filmu to určitě hodně pomáhá. Hodně mě také zaujaly autentické a procítěné výkony mladé dvojice, hlavně představitelky Evy. Ono, Adamovi zase během filmu až tak často do obličeje ani neuvidíte.(3.6.2006)

 • jarvis
  ****

  priznavam, ze jsem to videla v patnacti a dej si uz moc nevybavuju. kazdopadne si ale i po deseti letech pamatuju tu katarzi:)(15.4.2011)

 • Mercilonka
  ****

  Pro mě asi trochu citová záležitost, protože mi bylo 13 když jsem film viděla poprvé a bohužel i naposled. Nepamatuju si tedy přesný děj (kromě jedné scény po jejich prvním sexu, kdy Eva musela Adama ošestřovat), ale to kouzlo a pocit si pamatuji dodnes. Z toho filmu čiší tak čistá první láska, že se uvnitř dojímám jen při vzpomínkách.(12.8.2011)

 • Kindernay
  *****

  Tak tohle se mě moc líbilo a rád bych to viděl zas. Krásnej film.(21.8.2010)

 • mira007
  ***

  Sympatický poetický film o dvou mladých lidech, kteří hrajou velice autenticky a dobře.(8.10.2014)

 • Pasternak
  *

  Tak se v České televizi objevila tato špatná sonda do dvou mladých životů. Představitelé Adama a Evy neumějí hrát. Jan Kraus hrát umí, ale nemá co. Je to bez nápadu a ve špatném provedení ztvárněná nuda. Řekl bych zbytečný snímek.(1.2.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace