Na cestě po Falcónu (S06E24) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Falcón má zajímavou dopravní infraskturu. Někdy zmizí jízdní pruh pod několika tunami bahna a nikdo to neřeší. Občas spadne jízdní pruh do propasti a nikdo to neřeší. Velká voda po období dešťů smete most a kupodivu, nikdo to neřeší. Proč něco opravovat, když za rok to dopadne stejně? Objedeme tedy překážku strouhou, nový software GPS navigace přepočítá zadané trasy přes strouhy a všichni jsou spokojeni.(5.8.2009)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 9/10/// +Falcon nabízí opravdu překrásný a různorodý kolorit přírody -tentokrát slabší hudební obsah/// Opět pěkný. Na Falcónu se stále staví domy z hlíny a slámy, dělají kokosové nápoje, přes půl roku tam prší, na což doplácí infrastruktura a asi nejzajímavější jsou dochované zbytky z původní koloniální archytektury. Rozhodně tam je krásně, přestože tam moderní kůltura nezavítala./// Celkem 79%///(2.3.2009)

Falcón je skutečně zajímavá oblast, ale na můj vkus duo Bartoška - Donutil málo zpovídali místní.(10.5.2013)