Hlavní roli v tomto velmi oceňovaném seriálu má všemi milovaný roztomilý dinosaurus Barney a jeho nejlepší kamarádi Malá Bop, BJ a Riff. Barney dětem předává zkušenosti a dovednosti, které jim pomáhají v rozvoji a růstu. Učení s Barneym je zábavou. Barney rozvíjí v dětech lásku, city, kreativitu, představivosti a pohyb. Seriál je doplněn množstvím jednoduchých písniček a končí vždy songem Mám tě rád (I love you). (katuska006)

gu-staff

Ano, můžete se tomu smát, a říkat, že je to píčovina. Pravdou je, že až budete mít děti, a tohle bude jediný pořad, který je dokáže udržet na půl hodiny v klidu, budete tvůrcům blahořečit. Tohle a Potkali se u Kolína spolehlivě zabere vždy. Kdyby jste byli malí, tak by jste tomu dali 5 a ani by jste nemrkli, tak tady nedělejte chytráky, intelektuální elito. Sami beztak sjíždíte kdejakou akční sračku, a pak to v hospodě u piva a utopenců vynášíte do nebe, jakoby jste v tom hráli sami. Takže: Vyndat hlavu z prdele a nedělat ze sebe mistry světa! ()

john986

Byt ja uz osobne nejsem schopnej Barneyho vystat, Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem mirne ochabl. Uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje, uci slusnymu chovani apod. ()

Chloe..

Jeden z dětských pořadů, který jsem nemohla za žádnou cenu vystát, infantilně to snad musí působit i pro pětileté dítě, ale když vám to doma běží dvakrát denně, tak si časem zvyknete a nakonec se přistihnete, že si závěrečnou písničku "Mám Tě rád..." pobrukujete také. ()

rencica

Minule pozerám s 5 ročnou sesternicou Barneyho a co nevidím.... ze Selena Gomez.... no skoro ma prekotilo.... ale inak k***tina na n-tú ()