Barney a jeho přátelé (TV seriál)

Barney & Friends

Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1992, 30 min

Tak jistě že vám to přijde jako volovina a o českém dabingu nebo výkonu "herců" ani nemluvě, ale tohle má účel uplně jiný vy inteligenti. Moje malá švagrová, který jsou sotva tři se podle tohohle seriálu naučila dbát na čištění zubů, dívat se přes ulici rozeznávat geometrické tvary a základní věci a podobně. Protože to super dinosaur Barney neustále opakuje. Takže řekl bych že účel splnil.(9.11.2013)

Moja sestra to rada pozerá, síce tomu nerozumie ale je zjavné že ju to baví. Ja tomu rozumiem a baví ma to len preto, pretože to je celkom haluz. Pesničky sú v pohode - textovo - ale ten dabovaný spev ... tam ta sranda začína. Mám pocit že DJ Obelix to vystihol všetko. Pre deti to je aj by som povedal že poučné, pre tých odrastených to po veľkom množstve častí začína byť otravné. Na záver len dodám že najobľúbenejšie diely sú so Selenou (dôvody radšej vynechám :D)(14.9.2011)

Nechápu ty, co to tu hodnotí jako pořad pro ně. Přitom je to pořad pro děti a mělo by se tak na něj nahlížet a nehodnotit ho jako infantilnost nebo pedofilní uchylárnu. Naše dítě kupříkladu po pár sledováních začalo broukat melodie, napodobovat tancování dětí na obrazovce a když mu to pustím v autě na tabletu, tak o něm celou cestu nevím. Snaha někoho být vtipný a mektat tam něco o jehovistech je taky celkem mimo mísu.. Že bych svým hodnocením vymáčkl ze 36% 37%, ale mohl bych alespoň dalším hodnotičům ukázat méně subjektivní pohled na věc..(18.6.2017)

Od toho dne, co se z našeho bytu co pár hodin line ,,mám tě rád, ty zas mě, žijem v šťastné rodině, pojď mě obejmout, malou pusinku mi dej, nám je spolu vždycky hej", se po partajích rozkřiklo, že jsme utajení jehovisté a připravujeme svůj potěr na službu. Snaha o kontraakci v podobě nenápadných náznaků, že máme jen pederastní sklony, tedy děti skutečně! milujeme, nevyšla, budu si tedy muset počíhat třeba na listonošku a ukřižovat ji nad schránky hlavou dolů, aby ta dehonestační kampaň umlkla. K samotnému utrpení s gejoidním plazem - růžovoučký plyšmoň předává dětem i nějaké ty správné vzorce chování, rozvíjí jejich kreativ.... ale šit, jde-li vám o to, aby pinďa chvíli seděl bez kravení a konečně držel hubu, pak Bárný docela funguje.(14.10.2015)

Ano, můžete se tomu smát, a říkat, že je to píčovina. Pravdou je, že až budete mít děti, a tohle bude jediný pořad, který je dokáže udržet na půl hodiny v klidu, budete tvůrcům blahořečit. Tohle a Potkali se u Kolína spolehlivě zabere vždy. Kdyby jste byli malí, tak by jste tomu dali 5 a ani by jste nemrkli, tak tady nedělejte chytráky, intelektuální elito. Sami beztak sjíždíte kdejakou akční sračku, a pak to v hospodě u piva a utopenců vynášíte do nebe, jakoby jste v tom hráli sami. Takže: Vyndat hlavu z prdele a nedělat ze sebe mistry světa!(15.8.2014)