Hlavní roli v tomto velmi oceňovaném seriálu má všemi milovaný roztomilý dinosaurus Barney a jeho nejlepší kamarádi Malá Bop, BJ a Riff. Barney dětem předává zkušenosti a dovednosti, které jim pomáhají v rozvoji a růstu. Učení s Barneym je zábavou. Barney rozvíjí v dětech lásku, city, kreativitu, představivosti a pohyb. Seriál je doplněn množstvím jednoduchých písniček a končí vždy songem Mám tě rád (I love you). (katuska006)

john986

Byt ja uz osobne nejsem schopnej Barneyho vystat, Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem mirne ochabl. Uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje, uci slusnymu chovani apod. ()

Chloe..

Jeden z dětských pořadů, který jsem nemohla za žádnou cenu vystát, infantilně to snad musí působit i pro pětileté dítě, ale když vám to doma běží dvakrát denně, tak si časem zvyknete a nakonec se přistihnete, že si závěrečnou písničku "Mám Tě rád..." pobrukujete také. ()

rencica

Minule pozerám s 5 ročnou sesternicou Barneyho a co nevidím.... ze Selena Gomez.... no skoro ma prekotilo.... ale inak k***tina na n-tú ()