Support Lesbiens - live

(koncert)
Hudební / Dokumentární
Česko, 2004, 138 min

DVD přináší záznam koncertu populární české hudební skupiny. Koncert se konal 1. března 2004 v prostorách České televize před hrstkou diváků. Probíhal ve složení Kryštof Michal, Hynek Toman, Yarda Helešic, Jan Daliba a Tomáš Novák. Toto seskupení bylo u většiny skladeb doplněno o jedenáctičlenný komorní symfonický orchestr v čele s dirigentem Kryštofem Markem.

Během koncertu zazněly nejznámější písně z prvních čtyř alb, konkrétně se jedná o následující skladby:  01. Her Eyes
02. Apology
15. Fight Club
16. Let‘s Dance
17. In Da Yard
18. Fisherman‘s Friends

Kromě záznamu koncertu obsahuje DVD i několik bonusů. Nachází se zde například fotogalerie (složená jak z promo fotek, tak i záběrů přímo z koncertů). Dále zde můžeme najít biografii a diskografii skupiny, texty jejich písní, několik videoklipů (Bet My Soul, Fight Club, Sweet Little Something, Tune Da Radio a Let‘s Dance) či záběry ze zákulisí. (fifi.m)

Wacoslav1

Supporti v puvodnim slozeni patrily mezi moje nejoblibenejsi kapely dnes uz to taky neni to co bejvalo ale tady na tom koncerte padli fakt vsechny zasadni flaky takze u mne jasna volba 5* jako vysitych! ()

klima777

Spíš z nostalgie za léty dávno minulými (Medicineman byl hodně nedoceněn); krom toho, Kryštof Michal má stále velmi ohebný a příjemný vokální projev. ()

Houmi10

Moje nejoblíbenější kapela, poslouchám je minimálně od patnácti let až do jejich loňského rozpadu, ze kterého vznikla nová kapela PORTLESS v čele s Kryštofem Michalem a dalšími třemi členy Supportů ( René Rypar, Jan Daliba, Zbyněk Raušer ) Tento záznam koncertu bohužel není záznamem jejich klasických koncertů, ty bývají tvrdší, kytarovější, živější, toto je ale také povedená verze společně s orchestrem, což zní dobře a určitě tam tehdy padly všechny pecky Supportů včetně těch z tehdy posledního alba Tune Da Radio (2003) Dnes by to ještě bylo doplněno o hity z dalších alb (Midlife, Euphony and other advantures, Lick It, Homobot) Srdeční záležitost ***** Ale jak už jsem se zmínil, dnes už jedině PORTLESS ()