Reklama

Reklama

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

(pořad)
všechny plakáty
Komedie
USA, 2008, 85 min

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham, Brian Haner

Obsahy(1)

Populární americký břichomluvec Jeff Dunham vydává své další dvd, které je již třetí v pořadí. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o vánoční speciál, v němž samozřejmě nechybějí ani Jeffovy (a naše) oblíbené loutky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Bubba J a mrtvý terorista Achmed. A co by to bylo za Vánoce bez pořádných koled? Těšte se na ty nejznámější v podání našich kamarádů, byť v trochu upravených verzích, a na spoustu vtipů.. (Guzo)

(více)

Zajímavosti (2)

  • DVD A Very Special Christmas Special se stalo nejsledovanější show v celé historii TV kanálu Comedy Central, jelikož si diváci objednali více než 400 000 kopií DVD během prvních 14 dní prodeje. (c.tucker)
  • Loutky jsou oblečeny do zvláštních kostýmů učených výhradně pro tento speciální díl. Walter je oblečen do červeno zelené flanelové košile s vestou. Achmed the Dead Terrorist má na hlavě Santovskou čepici. Bubba J je oblečen do červeného trička a na hlavě má zelenou baseballovou čepici. Peanutovy boty jsou červené se zelenými tkaničkami a ozdobené jmelím. A na závěr, José Jalapeño on a Stick má ozdobené sombrero a jeho tyčka je zabalena do vánočních světýlek. (c.tucker)

Reklama

Reklama