Těžká doba

• Itálie

L'Ora di punta

Itálie, 2007, 93 min

• štěpule

Jedna hvězda za snahu. Od filmu většinou čekám, že se během maximálně půl hodiny dostanu do děje a budu vědět kdo je ten "zlý" a kdo ten "dobrý". U tohoto filmu se to ale nestalo. Hodinu a půl jsem se domýšlela kdo to s kým peče, kdo komu lže, komu říká pravdu a kdo je ten za koho se vydává.... Bohužel, asi jsem se netrefila, jak si teď čtu obsah filmu, takže z filmu vůbec nic nemám. Ale ostatním, zdá se, film sedl.(23.3.2009)

• Houdini

Zlatý Lev - výběr(7.6.2009)

• cernymotyl

Nemohu upřít, že ve filmu jistá hlubší myšlenka byla, ale samotné zpracování nevalné a konec nijaký. Příběh je většinou nudný bez atmosféry, jen občas protknutý scénami kdy jsem zíral jak se z poctivého a ambiciozního kontrolora finančního úřadu stává větší a větší parchant. Pozn. Víte, že v Itálii chodí pracovníci finančního úřadu ve slušivé uniformě? To by mohli zavést i u nás :-)(4.4.2009)

Necakane prevedenie, v podstate jednoduchy pribeh obcas nejaky ten odkaz. Pprijemne stravenych 90 minut ktore cloveka nutia sa zamysliet nad uplatkarstvom, tuzbou po moci a charakterom cloveka! Predsa ma kazdy svoju cenu!(15.3.2009)