Rammstein: Völkerball

(koncert)
všechny plakáty

V pořadí třetí DVD, které kapela Rammstein vydala nám jako hlavní chod nabízí záznam koncertu z francouzského Nîmes, který se uskutečnil 23.července 2005. V setlistu devatenácti skladeb pochopitelně nechybí singly Du riechst so gut, Du hast, Sonne, Links 2-3-4, Mein Teil či Amerika a hudba je jako vždy doplněna pyrotechnickými efekty. Na DVD najdeme ale i přídavky v podobě čtyř skladeb z londýnské Brixton Academy, tři skladby z tokijského klubu Citta a speciálně sestříhanou verzi skladby Moskau z koncertu, který kapela v ruské metropoli odehrála 28.listopadu 2004 za doprovodu tří domácích vokalistek. (Stocki)

Robo2605

Zapínam koncert. Jemne si pridávam zvuk, ešte kúsok a potom tomu nahodím poriadne grády.... Úžasný koncert vynikajúcej kapely s brilantnou šou s vynikajúcou ohnivou šou a originálnymi kostýmmi. Rammstein proste nemôže sklamať. ()

Frank234

Pro mně jednoznačně nejlepší živá kapela na světě. Jejich hudba je sice ve svém žánru pouze "lehce nadprůměrná", ale klávesy s texty tento průměr dohání. Naživo jsem je viděl dvakrát a musím říct, že napotřetí bych nezaváhal ani na vteřinu! ()

DarthArt

Dobrá příležitost podívat se na pódiové fígle Rammstein někdy kolem alba Rosenrot, pokud jste se sami nedostali na koncert. Ale oproti Live aus Berlin tomu trochu chybí moment překvapení. ()