18 Year Old Virgin

David Michael Latt

Marq Morrison

Scénografie:

Hillary Harper

Katce bude 18 a je ještě stále panna. Se svým strašlivým cejchem se svěřila Bravíčku, ale ani tam nevěděli, co si má chuděra počít. Neutěšený stav se pokusí zvrátit její kamarádka, která vezme Katku na šoustpárty, kde se má vyskytovat i Katčin vybájený nadsamec Ryan, který má kládu, jakou prý svět ještě neviděl. Katka se Ryanovi svěří se svým velkým trápením, ale ten jí odmítá s tím, že při pohledu na krev omdlívá, a tudíž jí nemůže pomoci. Ubohé děvče ještě netuší, že Ryan by jí dokázal pomoci pouze v případě, že by trpěla úpornou zácpou, neboť se narodil jako anální specialista, což se údajně nedá léčit. Nic naplat, frustrovaná Katka musí začít hledat někoho jiného, kdo by jí poprvé pořádně vymetl komín. Nakonec padne další volba na Spencera, který ovšem, jak se Katka brzy sama přesvědčí, trpí nedostatečnou erekcí. Katka se obává, že jí panenství bude ztrpčovat život až do smrti, ale svůj strastiplný boj ještě nevzdává... --- Asylum přináší lechtivou komedii o strastech mládí. Kravina na úrovni Prciček, co by rozhodně mohla být i horší. - 50 %.(30.10.2012)

• Aljak

Raz za čas je dobré pozrieť sa aj na totálny brak, lebo potom oveľa viac ocení inak priemerné filmy. No a tento film bol presne takým brakom, hoci mal aj zopár svetlých momentov. Ale inak scenárovo a obsahovo úplná blbosť, ktorá asi poteší akurát tak nejakého nadržaného puberťáka. Ale inak Olivia Alaina May stála celkom za to, sympatická dievčinka! (a za ňu ide aspoň tá jedna hviezdička). Btw. videl som aj celú kopu horších filmov ako bolo toto :D(11.10.2016)

• Erichy

Když jsem uviděl tady to hodnocení před sledováním filmu, tak jsem si říkal, že to nemůže být až tak hrozný. No a ono je to ještě horší. Už si nepamatuju, kdy naposled jsem viděl film s horší kamerou, režií nebo herci. Zaslouženě spadá do "černé" kategorie. Jediné pozitivum bylo pár slušných songů, ale to je na 1* málo.(11.2.2009)

Odhadla jsem jak to dopadne i to že Ryan je gay :D Párkrát jsem se zasmála někeré scénky byly opravdu vtipné ale i pár trapných se našlo.U filmu jsem se nenudila,možná že bych šla s hodnocením výš kdyby to nebyla kopie německé komedie "29 a ještě panna" z roku 2007.Lépe řečeno ubohá kopie,při komedii "29 a ještě panna" jsem se smála celou dobu až jsem skoro brečela smíchy na podlaze a scénky byly povedené naproti tomu v tomhle bylo jen pár vtipných scének takže dávám 3*.(19.3.2012)

• Buraking

Od prvního střihu mi bylo jasné, že to bude opravdu pořádná sr.... Z donucení jsem se na tento film dodíval do konce a naprosto nedovedu pochopit, jak někdo vůbec mohl natočit takovou blbost. To byl nejubožejší film, který jsem snad kdy viděl. Nemůžu ani shrnout o čem ten film byl - byl naprosto o ničem. Kamera hrozná, zvuk hroznej - všechno mě motivuje k tomu dát bez váhání největší ODPAD!!!(24.1.2009)