18 Year Old Virgin

Marq Morrison

Scénografie:

Hillary Harper
  • Aljak

Raz za čas je dobré pozrieť sa aj na totálny brak, lebo potom oveľa viac ocení inak priemerné filmy. No a tento film bol presne takým brakom, hoci mal aj zopár svetlých momentov. Ale inak scenárovo a obsahovo úplná blbosť, ktorá asi poteší akurát tak nejakého nadržaného puberťáka. Ale inak Olivia Alaina May stála celkom za to, sympatická dievčinka! (a za ňu ide aspoň tá jedna hviezdička). Btw. videl som aj celú kopu horších filmov ako bolo toto :D(11.10.2016)

• dj.kouba

Větší sračku jsem už hodně dlouho neviděl, ale ve tři hodiny ráno dobrý :-). Řeknu to tak....nenudil jsem se a občas jsem se i zasmál....hlavně bobřík v koupelně, což nebylo sice moc vtipné, ale k zamyšlení ;-). No samozřejmě náročnějším uživatelům absolutně nedoporučuju xD. Jednu hvezdičku za Lauren Walsh, která tady byla fakt kost :-).(20.7.2009)

• Erichy

Když jsem uviděl tady to hodnocení před sledováním filmu, tak jsem si říkal, že to nemůže být až tak hrozný. No a ono je to ještě horší. Už si nepamatuju, kdy naposled jsem viděl film s horší kamerou, režií nebo herci. Zaslouženě spadá do "černé" kategorie. Jediné pozitivum bylo pár slušných songů, ale to je na 1* málo.(11.2.2009)

• ywo666

2*. Jedna za tie kozy a spol. a druhá za to, že som sa pár krát zasmial. Film u mňa tak na 30%. Totálna vykrádačka. Debilný scénar a dialógy (ešte aj v rámci žánru). Trápnosť na trápnosti. každá vtipná vec je obklopená veľkým množstvom odpadu. Ako keby tam ani nehrali herci ale nejaký amatéry. Celé mi to prijde tak amatérske. Nič podobné som nikdy nezažil (nevidel).(8.5.2010)

• Buraking

Od prvního střihu mi bylo jasné, že to bude opravdu pořádná sr.... Z donucení jsem se na tento film dodíval do konce a naprosto nedovedu pochopit, jak někdo vůbec mohl natočit takovou blbost. To byl nejubožejší film, který jsem snad kdy viděl. Nemůžu ani shrnout o čem ten film byl - byl naprosto o ničem. Kamera hrozná, zvuk hroznej - všechno mě motivuje k tomu dát bez váhání největší ODPAD!!!(24.1.2009)