18 Year Old Virgin

Marq Morrison

Scénografie:

Hillary Harper
  • Mrkvič

Jak si zašukat během jednoho večírku. Toť vše. Komedie o sexu se začínají radikálně zjednodušovat. Konec je všem jasný po 5ti vteřinách filmu, dozvíme se několik brávíčkovských mouder a uvidíme spoustu koziček a kundiček. Jednu hvězdičku si to ale zaslouží, protože je tam několik vtipů, které by v lepším podání a s lepším spracováním pobavily spoustu diváků. Jinak jde jen o softporno.(4.11.2009)

• Yancl

Děsně nesympatická a naprosto hloupá komedie ve stylu Prciček .. špatně je asi všechno co dělá film filmem .. debilní scénář točící se na jedné párty stále dokola, špatní herci a vůbec, cely je to blbě natočeny a nedá se na to téměř dívat. Jediné co se dá pochválit, je snaha tvůrců rozesmát diváky a maximálně 2-3 scénky, které se povedly. [15%](13.3.2009)

• pp

18-letou Katie (Olivia Alaina May) prudí, že je pořád panna, tak se s tím rozhodne skoncovat. Vyrazí na párty, kde s pomocí (spíš pod nátlakem) hustokámošky vyladí outfit a vydává se ulovit schopnýho nabíječe. Bohužel jí kámoška dohazuje samý marný typy (hulič, sadomasochista, teplouš, ...), takže s nima sice jde do pokoje, ale pokaždý to dopadne bledě. S jedním týpkem se skoro zadaří, ale borka si to v poslední chvíli rozmyslí s tím, že ještě není úplně připravená. Když už se zdá, že akce P skončí fiaskem, natrefí (konečně) na relativně normálního chlapíka a...(20.2.2009)

• Aljak

Raz za čas je dobré pozrieť sa aj na totálny brak, lebo potom oveľa viac ocení inak priemerné filmy. No a tento film bol presne takým brakom, hoci mal aj zopár svetlých momentov. Ale inak scenárovo a obsahovo úplná blbosť, ktorá asi poteší akurát tak nejakého nadržaného puberťáka. Ale inak Olivia Alaina May stála celkom za to, sympatická dievčinka! (a za ňu ide aspoň tá jedna hviezdička). Btw. videl som aj celú kopu horších filmov ako bolo toto :D(11.10.2016)

Odhadla jsem jak to dopadne i to že Ryan je gay :D Párkrát jsem se zasmála někeré scénky byly opravdu vtipné ale i pár trapných se našlo.U filmu jsem se nenudila,možná že bych šla s hodnocením výš kdyby to nebyla kopie německé komedie "29 a ještě panna" z roku 2007.Lépe řečeno ubohá kopie,při komedii "29 a ještě panna" jsem se smála celou dobu až jsem skoro brečela smíchy na podlaze a scénky byly povedené naproti tomu v tomhle bylo jen pár vtipných scének takže dávám 3*.(19.3.2012)