poster

18 Year Old Virgin

Komedie

USA, 2009, 87 min

Režie:

Tamara Olson

Scénář:

Naomi L. Selfman

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Marq Morrison

Scénografie:

Hillary Harper
(další profese)
 • AsylumFan
  ***

  Katce bude 18 a je ještě stále panna. Se svým strašlivým cejchem se svěřila Bravíčku, ale ani tam nevěděli, co si má chuděra počít. Neutěšený stav se pokusí zvrátit její kamarádka, která vezme Katku na šoustpárty, kde se má vyskytovat i Katčin vybájený nadsamec Ryan, který má kládu, jakou prý svět ještě neviděl. Katka se Ryanovi svěří se svým velkým trápením, ale ten jí odmítá s tím, že při pohledu na krev omdlívá, a tudíž jí nemůže pomoci. Ubohé děvče ještě netuší, že Ryan by jí dokázal pomoci pouze v případě, že by trpěla úpornou zácpou, neboť se narodil jako anální specialista, což se údajně nedá léčit. Nic naplat, frustrovaná Katka musí začít hledat někoho jiného, kdo by jí poprvé pořádně vymetl komín. Nakonec padne další volba na Spencera, který ovšem, jak se Katka brzy sama přesvědčí, trpí nedostatečnou erekcí. Katka se obává, že jí panenství bude ztrpčovat život až do smrti, ale svůj strastiplný boj ještě nevzdává... --- Asylum přináší lechtivou komedii o strastech mládí. Kravina na úrovni Prciček, co by rozhodně mohla být i horší. - 50 %.(30.10.2012)

 • ywo666
  **

  2*. Jedna za tie kozy a spol. a druhá za to, že som sa pár krát zasmial. Film u mňa tak na 30%. Totálna vykrádačka. Debilný scénar a dialógy (ešte aj v rámci žánru). Trápnosť na trápnosti. každá vtipná vec je obklopená veľkým množstvom odpadu. Ako keby tam ani nehrali herci ale nejaký amatéry. Celé mi to prijde tak amatérske. Nič podobné som nikdy nezažil (nevidel).(8.5.2010)

 • lilylove
  ***

  Odhadla jsem jak to dopadne i to že Ryan je gay :D Párkrát jsem se zasmála někeré scénky byly opravdu vtipné ale i pár trapných se našlo.U filmu jsem se nenudila,možná že bych šla s hodnocením výš kdyby to nebyla kopie německé komedie "29 a ještě panna" z roku 2007.Lépe řečeno ubohá kopie,při komedii "29 a ještě panna" jsem se smála celou dobu až jsem skoro brečela smíchy na podlaze a scénky byly povedené naproti tomu v tomhle bylo jen pár vtipných scének takže dávám 3*.(19.3.2012)

 • pp
  *

  18-letou Katie (Olivia Alaina May) prudí, že je pořád panna, tak se s tím rozhodne skoncovat. Vyrazí na párty, kde s pomocí (spíš pod nátlakem) hustokámošky vyladí outfit a vydává se ulovit schopnýho nabíječe. Bohužel jí kámoška dohazuje samý marný typy (hulič, sadomasochista, teplouš, ...), takže s nima sice jde do pokoje, ale pokaždý to dopadne bledě. S jedním týpkem se skoro zadaří, ale borka si to v poslední chvíli rozmyslí s tím, že ještě není úplně připravená. Když už se zdá, že akce P skončí fiaskem, natrefí (konečně) na relativně normálního chlapíka a...(20.2.2009)

 • Buraking
  odpad!

  Od prvního střihu mi bylo jasné, že to bude opravdu pořádná sr.... Z donucení jsem se na tento film dodíval do konce a naprosto nedovedu pochopit, jak někdo vůbec mohl natočit takovou blbost. To byl nejubožejší film, který jsem snad kdy viděl. Nemůžu ani shrnout o čem ten film byl - byl naprosto o ničem. Kamera hrozná, zvuk hroznej - všechno mě motivuje k tomu dát bez váhání největší ODPAD!!!(24.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace