poster

Flash Gordon

 • USA

  Rocket Ship

Sci-Fi

USA, 1936, 72 min

Kamera:

Richard Fryer

Hrají:

Buster Crabbe (a.z.), Jean Rogers (a.z.), Charles Middleton (a.z.), Priscilla Lawson (a.z.), Fred Kohler Jr. (a.z.), Glenn Strange (a.z.), Harry Wilson (a.z.), Al Ferguson (a.z.), William Desmond (a.z.), Lane Chandler (a.z.), George Cleveland (a.z.), Slim Whitaker (a.z.), Bull Montana (a.z.), Richard Tucker (a.z.), Constantine Romanoff (a.z.), Theodore Lorch (a.z.), Lon Poff (a.z.), Frank Shannon (a.z.), Charles McMurphy (a.z.)
(další profese)
 • Schweinhund
  **

  Clarence ,,Buster" Crabbe,olympijský vítěz v plávání, nikdy nedosáhl na filmovém plátně takových úspěchů, jako jeho reprezentační kolega John Weissmüller.Hrál většinou v béčkových filmech a propadácích.Snímek,ve kterém se představil ve své nejslavnější roli,jsem viděl docela nedávno.Rád se dívám na staré filmy,ale tohle nemá ani hlavu,ani patu.Od horšího hodnocení ho zachránila jen úcta k jeho stáří.(8.4.2011)

 • Kusko.t2
  odpad!

  Hrubá CUT verzia z ešte tohoročnej seriálovej verzie Flasha Gordona (245 min, 13 kapitol) skrátená až na 72 minút. Heavy Cut, ktorý mi miestami ani nedával zmysel a to vďaka šialeným strihom v príbehu, skrátenom na minimum z dôvodu televízneho vysielania ako obyčajného celovečerného filmu bežnej dĺžky. Pustiť na šupu celý seriál by zožralo celý vysielací čas, ale takýto zásah to už je moc. Radšej ruky preč.(4.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace