V tomto vysoce kritickém zábavném seriálu jeden šílený „pařan“ a herní nadšenec hodnotí prastaré video hry. Ve svých hodnoceních se nebojí použít těch nejdrsnějších výrazů, urážek a nadávek. Svou nespokojenost se hrami rozhodně neskrývá a názor bez ostychu a zcela naplno vyjádří. Máte tak možnost nahlédnout do starých dob – do časů, kdy se hry hrály na archaických a dnes již dávno zapomenutých konzolích. (Zbyisek)

yaqwsx

Nejlepší seriál všech dob. Až člověka chvíli děsí, že ten kluk má pravdu. Jen tak mimochodem smrt těm, kteří dali míň než 5 hvězd! ()

Larry12

Na týhle show se mi nejvíc líbí, že ji uvádí někdo, kdo tomu skutečně rozumí a kdo má o těhle hrách přehled. Když jste nadšenec do her, jako například já, tak by se vám vůbec nelíbilo, kdyby to uváděl nějakej ňouma, co se včera dozvěděl, co to je NES. Každopádně úplně nejlepší na tom všem je, že James recenzuje jen ty špatný hry a koukat na něj, jak si kvůli nim rve vlasy a zapaluje cartridge, je fakt sranda. Kdo se však ptá, proč nerecenzuje i nový hry, věřte mi, už by to rozhodně nebyla taková zábava. Kdo aspoň trochu tuší, tyhle hry byly opravdu těžký a nebyl problém jednu hrát klidně měsíc, než jste ji dohráli a to ne kvůli délce, ale kvůli obtížnosti, zvlášť když měla špatnou hratelnost, tak bylo doslova nemožné takovou hru dohrát. A proto je to taková sranda, když hraje jen ty špatný. Abych ale jen nechválil, někdy si stěžuje i na naprostý banálnosti a působí to dost nuceně. Ale to se dá v pořádku hodit za hlavu. Pokud vás však hry, nebo přesněji řečeno starý hry vůbec nezajímají a nemáte ani ten základní přehled, doporučuju se tomuhle seriálu vyhnout velkým obloukem. ()

Metalicum

tenhle typ věcí má potenciál stát se kultem. Ne proto, že by byli nějak strašně kvalitní, nebo že by oslovili huge amount of people, ale prostě jenom proto jaké jsou. :) Musíte vidět pokud máte rádi videohry a zároveň jste tak trochu klasik :D ()

konysua

Starými hry nejsem skoro vůbec dotčen, ale zrovna u AVGN si myslím, že to není podmínka. Bavilo mě se koukat, že vše co má na sobě nálepku "staré poctivé hry" nemusí stát za to. James si to pořádně užívá a taktéž i já. 8/10 ()

FriendWithin

Viděl jsem všechny díly minimálně 3x a pořád nemám dost. Geniální počin pro všechny fanoušky starých her. Díky Nerdovi jsem se naučil pořádně nadávat a za to mu velice děkuji. ASS! ()

Beckett

V každém hráči počítačových her je trocha (nebo hodně) z Jamese Rolfa a čím víc ho v sobě máte, tím víc si tenhle "seriál" užijete. Já jsem si ho užívám, opravdu, ale OPRAVDU hodně :) ()

Kapikova

K fenoménu, který si vydělává tím, že je sprostý, jsem přistupovala se značnou skepsí. Ale jediný namátkový díl mne přesvědčil silou…argumentu? Nebo vtipno-sprostých slov? Některé díly jsem shlédla na youtube, některé na videacesky, kde musím pochválit za originalitu při překládání nadávek ( Nevidoděvka, volokokotina…některé radši ani nezmiňovat) Zkrátka se jedná o originální dílo, kde si někdo ze svého nerdovství udělal přednost. K samotným recenzím můžete ještě přičíst bonusové scénky, které k nim dotočil, ale ty považují vesměs za trapné a pouze částečně tak zábavné, jako jeho marnivá snaha se nějakou hrou probojovat. K čemuž je nutno dodat, že pokud vás těší utrpení někoho jiného, tak je toto přímo lahůdka. ()

keyzar

He's gonna take you back to the past.. :) Naprosto perfektní člověk recenzuje naprosté sračky. Co více si přát? ()

ondraok

Hrali jste nekdy biblicke hry? Vite co to je Powerglove? Mate doma Atari 5200? :) NE? Tak by jste to meli co nejdrive zjistit a neni vtipnejsi , napaditejsi a genianejsi moznost seznameni se nez je Angry Video Game Nerd. ()

Kalda69

Zabavnej typek, jediny co me na tomhle serialu stve je ze duvod proc nektery hry strhava mezi ty opravdu spatny je jeho neschopnost. Top gun jsem dohral bez jakkychkoliv problemu s pristavanim, Ninja zelvy jsem dohral taktez (i ve dvou) a pri zabiti jedne postavy moznost hrat za dalsi z party pro me byla vitanou zmenou. Castlevania? Narocnost uplne v pohode, jasne ze tam je par veci, ktere vas prekvapi/zabijou ale ty veci tam jsou vzdy, takze staci jednou prijit na to jak se jim vyhnout a pak uz neni zadnej problem. ()

CuriousGuy

Geniální malý seriál co máte možnost vidět na youtubu, či gametrailers. Připravte se na škálu nadávek, mlácení, výborných hlášek a řídké stolice. Jen podotýkám, týká se to jen paření herních "skvostů" z let minulých. ()

sibskyn

Pamatuji si, když jsem byl mladší snad i o 7 let, tak jsem se rád na Jamese díval, ikdyž jsem vůbec neuměl anglicky a titulky na to nebyly, prostě mi to přišlo i tak vtipné. A na seriál se dívám do teď a Jamese uznávám, jako člověka, který si jde tvrdě za svými sny. ()

the_weaver

Nejlepší epizody Angry Video Game Nerd z prvních 155 (kromě 120): 1, 6, 12, 14, 17, 18, 21-23, 32, 34, 37, 38, 42, 44-45, 47, 48, 50, 52, 55, 56, 58, 60, 64, 66, 67, 68, 70, 74, 76, 77, 81, 83-88, 91, 94!, 95-96, 100!, 101-103, 106, 108!, 109, 112!, 113!, 114!, 115, 118!, 119, 121, 130, 136, 139-141, 144, 147, 150! (Polybius), 152, 153, 154 (Star Wars: Masters of Teras Kasi) ()

holtr

Tomuhle nerdovi James obetoval zivot. I daroval. Tenhle nerd kdyz zacla 1. Serie, tak kazdej nouma zacal tocit svoji verzi avgn. Viz. Irate gamer, ktrej mu psal i omluvnej dopis ze ho vykradal v 1.videich, jeho vtipy a vety pouzil ()

Jirka.Arbter

Žádné hodnocení. Já odmítám. Myslím, že když v epizodě o The Simpsons: Bartman Meets Radioactive Man James vyblil 'vtip' o tom, jak Simpsonovi byli skvělí kdysi, ale měli je už dávno zrušit, načež pravil „Dobře, pojďme na AVGN epizodu 180 a něco“ tak tím James sám shrnul všechno, co by se dalo říct. Jednou skvělý, inovativní, vtipný, originální a průlomový seriál je dnes už jen stín své dřívější podoby. Není se čemu divit, když Jamesy nemá na nic věčně čas, protože musí počítat čtyřlístky, které mu přinesou jeho děti. Má děti. Nemá čas protože má děti. Zmiňoval jsem už, že má děti? Všichni jeho přátelé, kteří s ním původně dělali videa, se už dávno posunuli na jiné projekty, takže aby se James mohl sám motat ve své garáži s všemožnou technikou, které sám nerozumí, se rozhodl hraní her, psaní skriptů (a kdo ví, co všechno ještě) přenechat na partu netalentovaných lidí, kterou nikdo nemá rád. Justin - hlavní tlustoprd, Kieran - jeskynní muž, no a kdo by mohl zapomenout na Tonyho z Fuck the Ponies? Zatímco tito všemi neoblíbení ňoumové píšou epizody, které jsou nudnější a předvídatelnější než film z roku 2021 se silnou, samostatnou ženou v hlavní roli, Jimmy Rolfe přidělává světla ke stropu a snaží se přijít na to, proč má v mikrofonu divný bzučící zvuk. Buď zemřete jako hrdina, nebo žijete dost dlouho na to, abyste se stali padouchem. No co, pokud se nechete dívat na jednu z těch epizod, která má na začátku dvouminutovou reklamu na ExpressVPN, tak si vždycky aspoň můžete pustit jeden z původních dílů. Sám ani nevím, kolikrát jsem se už díval např. na díly o Ninja Gaiden, Pátku třináctého, R.O.B.ovi atd. Jsou to absolutní internetové klasiky, což ale bohužel o většině post-AVGN the Movie epizod říct nejde. Nic víc než celkově dobré vzpomínky. No nic, už je 5:40, vypršel mi čas, musím jít stavět hnědé kostičky v Minecrapu. velký fanoušek Ryana btw. ()

pLaysTick

Jeden z nejlepších seriálů vůbec, James je naprosto perfektní , neskutečně luxusně zpracované díly , neskutečně luxusní hlášky . Nemám slov , ani nevím co bych dál psal . 5/5 ()