Pomsta nikdy neumírá.
Před třiceti lety byl na studentské koleji ve rvačce s pěti členy party Delta boys zabit Robert Hyde. Od té doby jeho duch obchází po koleji a čeká na příležitost pomstít se. Generace se vystřídaly a na kolej míří pět synů původních vrahů. Robertův duch spřádá plán své odplaty. Jeho duch se vtělí do Becky Jekyllové – školní ousiderky. Změní se z ošklivého káčátka na vyzývavou labuť, aby si zajistila přijetí do společnosti chlapců. (oficiální text distributora)

jendamaty

hm, jako soft gay porno to je možná ještě dobré, nicméně horor to není ani omylem a kvalitní film už vůbec ne, scénář prostý a předvídatelný, dialogy děsivé, konec bez pointy... nějaká upadající modelingová agentura asi potřebovala někam upíchnout svoje lidi, tak natočli tenhle film... :-D logiku od děje fakt nečekejte a hlavně nad tím nedej bože nepřemýšlejte! ale scéna kolem 0:55 fakt dobrá :-P ()

moviefan4 odpad!

Bože tak toto bola ale riadna seačka. Tak ale neni divu keď to točil režiser Bratrstva. Zlý herci, hlúpi dej a dementný scénar. Ten film ma štval a nudil zároveň. Takéto ,,skvosty,, si nabuduce necham kludne ujisť. ()

Scenixia

Kdybych dala odpad, tak bych všem lidem, kteří se podíleli na této hovadině (tomto filmu) křivdila. 1 hvězda a už nic podobného prosím vás netočte! ()

PatrikP4

Tohle byla pěkná s.... Nikdy více... Nevím jestli se to snaží těžit na pěkných holkách nebo na čem... Ale tohle se Kanadě nepovedlo... Škoda že Raquel Riskin nevypadala tenkrát jako teď to by se koukalo na ní daleko lépe i tak se na ní dalo koukat a už to byla kočka... Za ní jen jednu hvězdu, protože nic jiného si to nezasloužilo... ()

Karja

Nečekejte nikterak zajímavý horor plný napětí, kdy vám vlasy budou hrůzou vstávat na hlavě. O tom ten film opravdu není… Ačkoliv to horor údajně má být, moc se u něj bát nebudete:) Ale dá se na to dívat, takže tři hvězdičky bych mu dala zaslouženě, na rozdíl od některých jiných levných „béčkových“ filmů je totiž srozumitelný. Trošku úsměvně a dětinsky pak působí červeně svítící oči hlavní hrdinky. Znamená to předzvěst, že ústřední postava (dříve ve škole ne moc populární dívka, pak ale je z ní kráska) se bude mstít za hříchy z minula… 50% ()

Timy68

Tak to je šílenost tohleto. Nikdy jsem snad neviděla nelogičtější film. Horor ? Možná chvilkama mi to jako horor přišlo, ale jen proto, že jsem byla sama doma, ale jinak… Tak slabší thriller. Řekněte mi někdo, jak mohli ti kluci být tak slepý a blbý, že si nevšimli, že se jim kámoš dusí s činkou na krku, když tam tak hlasitě sápal po dechu… Nebo jak si mohli nevšimnout, i když se všichni zaobírali dusícím se kamarádem, že na ně čučí celou dobu hnědovlasá holka. To mi přišlo spíš jako komedie než horor. ** patří jen a jedině Corymu Monteithovi, který byl tak nevinně vynikající. ()

evelouch

Možná to bylo způsobené mojí skvělou náladou, ale já jsem strašně spokojená a vážně mě to bavilo. Přišlo mi to jak mix High school musical (akorát bez písniček, že?) a Halloweenu. ()