Reklama

Reklama

No mires para abajo

  • USA Don't Look Down

Obsahy(1)

Duch zosnulého otca sa vracia, aby si čítal v synovom denníku a zanecháva stopy. Alebo je všetko úplne inak? A čo ak ste námesační a spadnete cez stropové okno krásnej slečne priamo do postele? Je dosť možné, že si aj trochu zacestujete. (sochoking)

Recenze (14)

Radko 

všechny recenze uživatele

Naozaj je vzrušujúca erotika a tantrická mystika o počítaní prírazov bez ejakulácie? Hor sa štatisti. Užite si. A ak sa medzi 160. a 180. prírazom dostanete na chvíľu do Pardubíc či Banskej Bystrice, zdvihnite hodnotenie tejto new-ageovej hlúposti nahor. Veď ide o to ako sa astrálne presexovať do iných dimenzií. To je také ružovo-ňuňavé! ()

dzberry 

všechny recenze uživatele

Docela roztomilé softporno. Doporučuju párům, které teprve začínají směšovat genetické informace anebo třeba nevědí, jak na to, a hledají inspiraci – zaučování nejen skrze „jednaosmdesátkové číslo“ bylo srdce rozbušující (bože, jak mně bylo toho kluka líto!) i inspirativní. Mnjo... Bohužel mi ale tenhle příběh občas zadrhával jak přerušovaná soulož, somnambulstvím hlavního hrdiny to však nebylo, to spíše dírami ve scénáři a zbytečnou snahou o „umění“... Mimochodem, cestování v časoprostoru při orgasmu, to je přímo geniální nápad, kterého by se měl určitě někdo ujmout! Tak třeba Woody...co děláš příští rok? ()

Reklama

Cimr 

všechny recenze uživatele

Má oblíbená slovní hříčka "art - fart" na tento počin pasuje dokonale. Při poslouchání vět jako "vnímej, jak Marlon pomalu proniká do Adoratriz" člověk zažívá mix různorodých pocitů na škále od dětského pohihňávání se, až po zděšení, že je to možná myšlené vážně. Zamilovaný tanec s květinou v květináči, či duch otce, co vám před domem chrastí hřebíky a přes noc vám do deníku zapisuje Pythagorovu větu...To jsou výjevy, ke kterým je opravdu obtížné najít nějaký klíč. Bylo by zřejmě nutné, promluvit si s panem režisérem a zjistit, jestli je to ezoterik v batikovaném triku, kterému připadá, že ve scéně loučení dívky a chlapce převlečeného za obří masový koláč, vytvořil skutečné umělecké dílo. Nebo jestli je to fajn týpek se smyslem pro humor a nadsázku, co si z new age dělá vlastně trochu srandu... Ale vzhledem k jeho ostatním dílům, jak jsem je na této databázi zběžně prolétl, se obávám, že... ()

Pedross800 

všechny recenze uživatele

Hmmmm, hmmmm.....vzít to opravdu vášnivě a jižansky, toho magického čísla 81 by mladíček dosáhl za necelou minutku :-) Jako jo, bylo to krásné, jemné, erotické, ale jako pardon latino vášeň v tom nebyla ani náhodou a nemyslím tím jen to milování, myslím tím tu vášeň co se v Jižní Americe zrcadlí ve všem i v hudbě, gestech, mluvě, řeči těla. Tenhle film tu životní vášnivost žalostně postrádá, je vlastně dost neosobní a chladný, u hlavní hrdinky člověk ani nepozná, zda je to pro ni jen takový letní flirtík a zábava a nebo něco víc, vlastně o ní se nedozvíme prakticky nic, jen že studuje v Barceloně a má čilou bábi. Tenhle film je krásně erotický ale absolutně bez latino duše.... ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době zase můžu dát nějakému filmu 5*. :) Krásné znázornění tantrického pojetí lásky, toho, jak ve světě pracuje Šakti (princip ženství) a krásné symboly otevření nebeského okna, nevědomosti v náměsičnosti, princip Šivy (mužství) v chůzí na vysokých chůdách (=nadhled) a mnoho dalších krásných symbolů. Jen jednu drobnou vadu film má - ukazuje, že cílem tantrického orgasmu je jenom otevření se paranormálním schopnostem (sidhi), přitom jde spíš svou podstatou o větu, kterou řekla Elvíra před jejich prvním aktem: "Chci poznat Boha, dokud jsem naživu!" ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama