Reklama

Reklama

No mires para abajo

  • USA Don't Look Down
Romantický / Drama / Erotický
Argentina / Francie, 2008, 78 min

Obsahy(1)

Duch zosnulého otca sa vracia, aby si čítal v synovom denníku a zanecháva stopy. Alebo je všetko úplne inak? A čo ak ste námesační a spadnete cez stropové okno krásnej slečne priamo do postele? Je dosť možné, že si aj trochu zacestujete. (sochoking)

Recenze (13)

kareen 

všechny recenze uživatele

Chůdy, náměsíční procházky po střechách, hřebíky a čarodějčina vnučka, aneb kvalitním sexem k vyšším duchovním zážitkům. Neotřelé, velmi španělské, vkusně erotické a protkané nemalou dávkou poetiky a jemného humoru. A dokonce i na mě, jako na ženskou, působil Elvířin tanec v průhledném župánku sexy. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Magické, poetika prolínající se s erotikou a nebo naopak, zvláštní a vzrušující podívaná. Objevování negativních pólů, pozitivních pólů, hledání perel, 81 opravdu velmi zajímavých příkazů, které se zdají nemožné, ale velmi důležité pro souznění Aderatriz a Marlona. A v neposlední řadě objevování, či navštívení mnoha měst zajímavým způsobem a na závěr poznání mnoha druhů kachen a to vše zahaleno v teplých zlatavých barvách. Myslím, že pro mnohé páry to bude jistě velmi inspirující podívaná..........vůbec nevím, jak bych to měla hodnotit, ale je to jižanské, horkokrevné a tak se přikloním k té vyšší příčce. ()

Reklama

wader 

všechny recenze uživatele

Já myslím, že tohle je něco naprosto úchvatného, jemného, milého, krásného. Nedívejte se na to jako na film. Pusťte si to, když se cítíte dobře sami se sebou (Film má takové to pomalé tempo, které může vadit někomu, kdo má potřebu koukat na HWD blockbuster). Jako film to velkou hodnotu nemá, ale jako krásné vyprávění lásky a přirozené erotiky to je skvělé. ()

Cimr 

všechny recenze uživatele

Má oblíbená slovní hříčka "art - fart" na tento počin pasuje dokonale. Při poslouchání vět jako "vnímej, jak Marlon pomalu proniká do Adoratriz" člověk zažívá mix různorodých pocitů na škále od dětského pohihňávání se, až po zděšení, že je to možná myšlené vážně. Zamilovaný tanec s květinou v květináči, či duch otce, co vám před domem chrastí hřebíky a přes noc vám do deníku zapisuje Pythagorovu větu...To jsou výjevy, ke kterým je opravdu obtížné najít nějaký klíč. Bylo by zřejmě nutné, promluvit si s panem režisérem a zjistit, jestli je to ezoterik v batikovaném triku, kterému připadá, že ve scéně loučení dívky a chlapce převlečeného za obří masový koláč, vytvořil skutečné umělecké dílo. Nebo jestli je to fajn týpek se smyslem pro humor a nadsázku, co si z new age dělá vlastně trochu srandu... Ale vzhledem k jeho ostatním dílům, jak jsem je na této databázi zběžně prolétl, se obávám, že... ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Naozaj je vzrušujúca erotika a tantrická mystika o počítaní prírazov bez ejakulácie? Hor sa štatisti. Užite si. A ak sa medzi 160. a 180. prírazom dostanete na chvíľu do Pardubíc či Banskej Bystrice, zdvihnite hodnotenie tejto new-ageovej hlúposti nahor. Veď ide o to ako sa astrálne presexovať do iných dimenzií. To je také ružovo-ňuňavé! ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama