poster

Pohádka aneb Na pytel se sahat nebude

Krátkometrážní / Pohádka

Česko, 2009, 31 min

Kamera:

Libor Čevelík
(další profese)
 • Pejpr
  ****

  Pro mě jasný vítěz ze skupiny hraných filmů z NFN, celkově bych to viděl na takovou třetí příčku. Pohádka předčí leckteré rozpočtově vyšší pohádky, které se teď množí jak na běžícím páse v koprodukci Čt.(1.6.2009)

 • Iva8bitova
  ***

  Největší pytel má stejně Lábus(27.9.2009)

 • SOLOM.
  ***

  Ale jo, na studentský projekt je tahle pohádka vcelku přijatelnou podívanou. Parodování a mix známých pohádkových příběhů se jim docela povedlo, stejně jako zakomponování bytostí a známých postav. Podařilo se jim vypotit i několik humorných scén, jiné byly trapné, ale jako celek to fungovalo. Pečení holubi do huby ovšem normálně nikomu nelítají – tedy alespoň ne normálním pracujícím lidem a je jedno, jestli máš znamínko na prdeli, nebo ne…(6.2.2019)

 • Allien.9
  ****

  Je to k nevíře, ale atmosféra tohoto krátkometrážního výtvoru je stokrát lepší než v kdejaké "skutečné" pohádce. Když se k tomu ještě přičtou sympatičtí představitelé (byl lepší princ nebo Venca?!?), skvěle mířené vtipy a ucházející příběh založený na parodování a mixování notoricky známých pohádek, máme tu bezkonkurenčně nejlepší film v historii "Noci filmových nadějí". NOTAK, KLUCI... KDE JE TO SLIBOVANÉ POKRAČOVÁNÍ?!?:-)(10.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace