9 to 5: Days in Porn

• Slovensko Pornoživot (festivalový název) (více)

Mať naraz dva penisy v análnom otvore nemusí byť až také strašné, ak za to beriete 3 000 dolárov, vozíte sa na najväčšom džípe, aký táto planéta vyrobila, na odovzdávaní výročných cien vám tlieska preplnená sála a prejavuje vám úctu za váš posledný výkon vo filme Snehulienka a 7 úchylákov. Pornopriemysel hýbe Amerikou a darí sa mu, aj keď Kalifornia každú chvíľu oznamuje štátny krach. Rodičia sa za deti, ktoré sú hviezdami tohto typu, síce hanbia, ale dievčatám to v čase ich najväčšej slávy vôbec neprekáža. V tomto filme, žánrovo zaradenom ako pornodokument, máte šancu vidieť aj Sashu Grey, ktorá hrala hlavnú úlohu v Soderberghovom poslednom filme The Girlfriend Experience. Upozornenie! Na tento film určite neberte deti, pred predstavením nič nekonzumujte a počas úvodných titulkov sa pre istotu pomodlite. Amen. (oficiální text distributora)

FortKnox

Dokument o lidech, kteří mají v životopisu: Přístupná pro solo, fotky, holka-holka, holka-holka-anál, kluk-holka, kluk-kluk-holka, ze zadku do pusy, anál, dva najednou, dva v kundě, mezirasový, dávení penisem, polykání, stříkání dovnitř, bondáž, nadřazený, fetiš, stříkání na obličej, striptýz, rozlučkové večírky a skupiny ne větší než čtyři. Ani k jedné aktérce jsem jsi nenašel bližší vztah a jejich důvody proč jsou v porno průmyslu mi nepřišli zajímavé. V závěrečných titulkách jsem ovšem dostal záchvat smíchu když jsem četl následující text. "Po tom, co bylo zjištěno, že je pornohvězdou, byl Mie zrušen účet ve 'World of Warcraft' (70. level). Je těžké ji sehnat a drby říkají, že skončila." ()

Unterschleif

Nuž, je to v celku obyčajný dokument ktorý by zrejme nebol zaujímavý keby nebol o porne. Po dobu niekoľkých mesiacov sledujeme život hviezd tohto žánru (medzi nimi aj v popise spomínanú a moju obľúbenú Sashu Grey) ktoré sa nám snažia povedať prečo to vlastne robia a že sú tiež iba obyčajní ľudia. ()

ToxicAli

Jen lehce nadprůměrný dokument, který nebýt o pornu by nebyl vůbec zajímavý. Několik známých tváří z této branže nám tu vypráví své příběhy a snaží se nás přesvědčit, že i oni jsou normální lidé. Nicméně vše je tu vzato hodně povrchně a jen příběh Sashy Grey a Belladony mi přišel věcný, vše ostatní se ztratí v prázných slovech. Na druhou stanu dobře zvolená muzika a slušné záběry vás celkem navnadí si nějaký ten hambatý snímek s některou z aktérek pustit. ()