Život zvířat

Skupina vysokoškoláků odjíždí strávit víkend na chatu. Jejich pobyt se ale zvrhne v boj o přežití, když jsou uneseni obchodníkem s lidmi jménem Wayne. Ten má na staré koňské farmě plné klece mladých lidí. Muži jsou určeni k práci v dolech a ženy pro nevěstince po celém světě. Waynův brutální přisluhovač Edgar se nezastaví před ničím, aby ze zajatců udělal poslušné otroky vhodné k prodeji. Všichni ze skupiny jsou postupně prodáni nebo zabiti, a zbývají už jen dva – Nick a Erin. Ti se zoufale pokusí o útěk. Podaří se jim opět získat svobodu? Neuvěřitelná hra o život začíná. Film obsahuje brutální scény a proto v žádném případě není vhodný pro mládež do 18 let! (oficiální text distributora)

djbarrel

Šokující a brutální horor z prostředí obchodu s lidmi. Ještě brutálnější než horor SAW. Inspirováno skutečnými událostmi.... Tak to tedy určitě ! Šokující je hlavně chování a naivita obětí a brutální je množství klišé a nemyslných scén ve filmu. Celý film je strašně průhledný a předvídatelný. Snad jen ten konec byl trošku jinak než bývá zvykem, ale je jasný že poslední 2 minuty film nezachrání. Herci jsou hrozní, vše působí dost amatérsky a gore efekty vyloženě chybí. Je tu snad jen vyřezávání jazyka (což ale není vidět) a scéna s vrtačkou, ale ta taky není nic moc. Od Odpadu! film zachraňuje pouze to, že jsem film přečkal až do konce bez psychických následků. 10 % ()

Virusman666

Slušnej horor zasluhující poprávu lepší ***, ale díky hlupákům, kteří jej ohodnotili odpadem, dávám plný počet, abych aspoň trochu pozvedl průměr.... není to sic moc férové, ale jinak se to nedá... ()

route60 odpad!

Co to bylo? co mě to zas napadlo se kouknout na takovouhle zrůdnost já jsem opravdu blb i když jsem od toho odešel po 15 minutách tak i to bylo moc. ()

sAreOn

Promiňte, ale to mysleli tvůrci vážně? Obraz měl strašnou kvalitu, zvuk nebyl o nic moc lepší. K tomu ty šílené a zmatené střihy, prvních deset minut ani nevíte, co se přesně děje. A že by to byl horor? To vůbec. Navíc slibované brutalnější scény než v Saw se nekonaly. ()

veverysiak odpad!

Vôbec nechápem dôvody pre točenie takýchto xujovín, musia to byť super exoti, čo márnia čas a hlavne peniaze na niečo, čo si nepozrú ani úchyláci, lebo je to mäkké, ani normálni ľudia, lebo tam absentujú všetky filmárske remeslá, takže zostanú len pakovia ako ja, ktorým nedá občas pozrieť aj na dno movie biznisu. ()

PepusGi11._

Na obalu originálního dvd napsáno.....Děsivější a krvavější než Saw !!....:D...No po shlidnutí 20 minut téhle komedie jsem se musel nehorázně zasmát :D.... ()

Snakefinger odpad!

V pravdě velmi šokující a brutální. Ovšem ve směrů hloupého scénáře, špatného obrazu, tupých herců. Tohle Vás opravdu přibije na vrata stodoly. Rád bych tam ale vedle sebe viděl scénáristu, režiséra a hlavně odpovědnou osobou z DVDedice. ()

Ajfist odpad!

Neuvěřitelná hloupost. Škoda stráveného času. Vydržel jsem se dívat sice celý film, ale víckrát už proboha ne. ()

Pokri

Videl som už aj horšie filmy, ale žiadna sláva teda. Brutálne? Nedostatočne, inteligentné? Ani náhodou, porovnávať to s premysleným Saw je hlúposť. Tvorcovia síce majú nejaké formálne poznatky o budovaní atmosféry a o žánri horor, ale nevedia ich dostatočne aplikovať a vytvoriť fungujúci celok. Navyše je tu katastrofálna vizuálna stránka, slabí herci a dej, ktorý v podstate dejom nie je. S prižmúrenými očami za jednu hviezdu, beriem ako poľahčujúcu okolnosť výšku budgetu a má to solídnu hudbu. ()

pepito25 odpad!

Tak slabý film som nevidel veľmi dávno. "Ještě brutálnější než horor SAW." ??? "Šokující"??? Zlátanina s prívlastkom horor, kde som od začiatku do konca ani na chvíľu nepocítil náznak napätia. Prvých 15 minút som čakal a dúfal. Ďalších 15 minút som zúfalo dúfal. Nečakajte príbeh, ani schopných hercov, ani schopné kulisy, dokonca ani krv, ktorá by vyzerala ako krv. Vážne sklamanie. ()

dc odpad!

oficiální text distributora: ...Ještě brutálnější než horor SAW... Distributor asi SAW nikdy neviděl. Pokud viděl, tak je bohapustý lhář nebo prachmizerný dement. ()

JARDAHONDA

Děsivý název, ovšem amatérský děj, kde udělala své i kvalita obrazu, která byla na urovni ohrané VHS. Určité momenty měly svůj hororový význam, ale jinak slabota hlavně v chatrném námětu. Odpadovat nebudu, jsou i horší snímky.. ()