Život zvířat

Šokující a brutální horor z prostředí obchodu s lidmi. Ještě brutálnější než horor SAW. Inspirováno skutečnými událostmi.
Skupina vysokoškoláků odjíždí strávit víkend na chatu. Jejich pobyt se ale zvrhne v boj o přežití, když jsou uneseni obchodníkem s lidmi jménem Wayne. Ten má na staré koňské farmě plné klece mladých lidí. Muži jsou určeni k práci v dolech a ženy pro nevěstince po celém světě. Waynův brutální přisluhovač Edgar se nezastaví před ničím, aby ze zajatců udělal poslušné otroky vhodné k prodeji. Všichni ze skupiny jsou postupně prodáni nebo zabiti, a zbývají už jen dva – Nick a Erin. Ti se zoufale pokusí o útěk. Podaří se jim opět získat svobodu? Neuvěřitelná hra o život začíná. Film obsahuje brutální scény a proto v žádném případě není vhodný pro mládež do 18 let! (oficiální text distributora)

honajz2

Očekával jsem nějaké odpadové zetko, ale dostal jsem celkem v pohodě céčko. Sice s celkem slabou atmosférou a nevyužitým námětem (třeba tu rodinku mohli taky strčit do klece, vždyť těm únoscům šlo hlavně o obchod), ale dívat se na to dalo, pár obstojných scén v tom je (včetně celkem napínavého závěru), snaží se to i překvapovat a díky tomu to nepůsobí tak přímočaře a rozhodně to není tak špatné, jak by se ze zdejšího hodnocení mohlo zdát. Znova už si to určitě nepustím, ale na jedno zhlédnutí to celkem ušlo. A kdyby tu nebyl ten klasický hororový závěr, možná bych i nad slabou třetí hvězdičkou zauvažoval... Lepší 2* ()

bourec

Na obalu dvd je uvedeno ,že film je brutálnější než saw.Veledílo natočené na hodně nekvalitní materiál,stejně jako většina filmů z kolekce distributora dvd edice.Šedesát minut bez děje,prostě jasnej odpad.nakonec dám jednu hvězdu za poslední čtvrthodinu,kdy se alespoň něco dělo.10%. ()

destroy83

Lahůdkový béčkový exploitation který svým provedením (obrazová i zvuková kvalita) působí jak starý poctivý násilnický flák z přelomu 70. a 80. let. Těžko říci, jestli to bylo záměrem tvůrců, ale výsledek je každopádně pošušňání pro milovníky subžánru. Pro žánr typický příběh, dáli se děj tak nazvat, disponuje kromě mučení, křiku, spoře zakrytých, krví potřísněných dívčích těl a ucházejících gore scén také povedeným dějovým zvratem. Místy bohužel kamera zbytečně uhýbá, takže se proklamovaná brutalita koná jen zčásti...ale i tak stojí za to. Hlavní trýznitel i jeho poskok jsou patřičně odporní a slizcí, psychický a fyzický teror s vhodným hudebním doprovodem působí sakra realisticky. Pasování a krocení lidského jedince na úrovni koně disponuje také jistou dávkou originality. Závěrečná krvavá lázeň je prošpikována napětím a samotné finále uzemní diváka dvojnásobně. Jsem spokojen, dokonce na plný počet. ()

ecceHOMMO

......brutalita...to je asi jediná vec, ktorá tento snímok zdvíha hore ......a aj na tú si musíte riadnu chvíľku počkať.....Inak...od prvých sekund je zjavné že ide len o B-čkový film s nie moc podareným strihom a kamerou ...a samotný herci?....zväčša tiež charakteru B-čkového..ak nie hneď C-čkového........a ešte jedno plus má Život zvierat....a to záver....konečne žiadne klišé....konečne koniec ktorý stojí zato!!! ()

markuc odpad!

Totalni slatanina - spatny scenar, chatrne dialogy, divne zahrane - na rozdil od SAW nulova atmosfera a totalne ubohy namet. Mozna brutalnejsi nez SAW (cimz si nejsem jist), ale rozhodne daleko hure natoceno (jako ze SAW neni nic extra) ()

2mig1

jedna hvězda pro jinak nudnou amatérštinu za vcelku působivě sestříhanou scénu prodeje jedné "klisny" ()

PetrPan2

Zajímavý námět, poutavý začátek... a pak jen nuda a nuda. Namísto rafinovaného násilí jen nezáživné brutální torture porno :o( ()

KASUGI odpad!

Proč se do distribuce mezi profi filmy míchají amatérská videa ? Z které prdele to poslední dobou leze? A který hňup vymýšlí ty tahací slogany? Ještě že existuje online promítání a divák je ušetřen ztráty drahoceného času. ()

The Viper

(Komentář obsahuje děj filmu): Když už film spěje výjmečně k tomu, že by náhodou taky jednou přežil jen chlap, zase se to posere. Jinak celkem povedená řezačka, ale o ničem. ()

AngiS

No..tak brutálnější než Saw je to jen v jednom uhlu.. tohle je teda dle skutečný události.. Jinak to teda s prominutím byla kravina na entou ()

Ripley odpad!

Tak to dopadne,když to někdo přežene a do rána kouká na horory typu Texaský masakr,nemá ani šajnu o tom jak se režíruje film a potom se s kamarády "herci" rozhodne natočit něco podobného. ()

Eraserhead odpad!

Libovolný díl SAW nebo Hostelu je proti tomuhle geniální dílo. Ani to nebylo strašný tim způsobem, aby se tomu dalo vysmát. Prostě jen otřesná amatérská halda nudy. ()

colapso

Pokud by se díla chopil schopnější režisér,který by se nebál ukázat víc brutality a dokázal vykreslit atmosféru strachu a hnusu(film v divákovi nevyvolá žádné emoce strachu či něco podobného),byla by to bomba,takhle je to skutečně nuda,navíc v hrozné obrazové kvalitě. ()

Mírouš odpad!

Nenechte se mýlit, to není film podobný SAWu, ale je to film o koních. Hrajou tam ale místo nich lidi, a i lidi to točili (aspoň tuším). Dle mýho názoru, kdyby se role obrátily, dopadlo by to asi stokrát líp. Myslím, že i schopnej kůň, třeba Šemík, by to natočil bravurně, levou zadní...To byl teda kus shitu !!! ()

Smokey1468

Život Zvířat má docela zajímavé téma - obchod s lidmi. Bohužel film sráží fakt, že je to ryze amatérské. A v tom se odráží i to, že ačkoliv na obalu je psáno ,, Brutalnejší jak SAW”, tak ve většině scén není nic vidět, protože se kamera odvrátí. Přesto pár pasáží nebylo špatných. Ale jinak je to nudná a občas stupidní záležitost. ()

MraMor odpad!

Ja si kladiem len otázku kde DVD Edicie chodí na podobne kúsky a na zaklade čoho sa managment rohoduje pre výber filmových titulov. V poslednej dobe sa filmy od DVD Edicie stavajú pre mňa osobne kultovou odpadovou zaležitosťou. ()

Teardown

První minuty filmu mě doslova vyhodily ze sedačky. Teď bohužel myšleno v tom špatném slova smyslu. Laciný amaterismus s nesympatickými ksifty herců neherců, nabrali tak ošklivou podobnost s antifilmem Experiment In Torture, že to ve mě pomalu vyvolalo nevolnost a zvracení. Naštětí taková tragédie se nekonala. Postupem času bych i řekl, že kvalita vyletěla směrem nahoru. Trošku promakanější scénář a lepší herecké obsazení, mohl být tenhle snímek o prodeji s lidmi, celkem sympatická věcička. Rozhodně ho neodsuzuji, ale slogany typu šokující a brutální horor...Brutálnější než Saw?? Dělám, jako že jsem nic neslyšel:) 1,5 * ()