Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp

(amatérský film)
Krátkometrážní / Akční / Horor / Komedie
Česko, 2007, 8 min

Hluboko v lesích musí profesionální zabiják spolu se dvěma roztleskávačkami odrazit invazi vražedných nafukovacích pannen a zjistit, co se to kurva děje. Dřív než vystřílejí všechny náboje. (oficiální text distributora)

Vierzbowski

Stejně jak Ssoumes bych chtěl prohlásit, že nejsem nijak podjatý a film hodnotím jako náročný divák uvyklý na velké Hollywoodské produkce. To že s autorem natáčím nemá na výsledný dojem a můj koment žádný vliv. Josef Blažek dokázal na velmi malém prostoru a s minimální výbavou skvěle napodobit pravé akční B skvosty, které kdysi kolovaly na videokazetách společnosti Intersonic. Celé dílko je defacto poklonou fanouška tomuto pokleslému žánru, který si ale zachovává střízlivý nadhled. To je patrné jak z celkové "bezmyšlenkovité" koncepce, tak i z technické kvality snímku. Připomíná mi to i moje dětství, kdy jsem vzhlížel k neznámým hrdinům na půjčovaných kazetách, kde dabing obstarával jeden člověk a kde kvalita rapidně klesala úměrně se druhým čtvercem pořadí kopie daného snímku. Zkrátka: kozy+zbraně+roboti+vědec+mafián+zabiják+nafukovací pany=dokonalý zážitek. ()

Phoeniyx odpad!

Sorry ale ne tohle je naprostá krávovina! Ještě bych překousl ty panny ale cybernityzace to už je fakt moc hrozný! ()