Reklama

Reklama

Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp

(amatérský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Horor / Komedie
Česko, 2007, 8 min

Obsahy(1)

Hluboko v lesích musí profesionální zabiják spolu se dvěma roztleskávačkami odrazit invazi vražedných nafukovacích pannen a zjistit, co se to kurva děje. Dřív než vystřílejí všechny náboje. (oficiální text distributora)

Recenze (47)

tron 

všechny recenze uživatele

„Čo sa ti stalo?“ – „Kybernetizovali ma.“ Po krátkometrážnom debute TELO (2006) nakrútil Josef Blažek druhý kraťas a je to niečo úplne iné. Akoby až oddych po psychicky vysiľujúcom debute. Dve štíhle, nahé stopárky v červených minisukniach sa s nabúchaným borcom v letnom lesnom tábore dostávajú do konfliktu s mimoriadne krvilačnými nafukovacími pannami a v horskej húštine čoskoro zašteká samopal. Keď sa od stromu k stromu odráža mrazivé pišťanie približujúcej sa bábik, je to takmer ako približujúci sa rev aljašského medveďa v NA OSTRIE NOŽA (1997) s Anthonym Hopkinsom. Humor samozrejme prevláda a scény s pannami sú skvelé, ale nie je ich bohužiaľ veľa (ani na osemminútovú dĺžku). ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tenhle kousek chozeho mne suverene nejvic pobavil je to sice hrozna kravina ale uz dlouho sem se tak nevalel smichy po zemi jako prave ted je to proste cistokrevne dementni zabava ktera si nehraje na zadne umeni a tak to ma byt u amaterskeho filmu pokud totiz jeho tvurce na nic lepsiho nema tak je blbost snazit se o nejake umeni nebo vyssi poslani hlavne kdyz to pobavi takhle to vidim ja kazdopadne ten tabor ve stylu patku 13 rozhodne potesil hudba se taky povedla jenom skoda ze ten konec je takovej lehce useklej kazdopadne ja byl spokojen takhle ma spravny kratkometrazni ulet vypadat! ()

Reklama

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od Těla tento film našeho hodně známého přítele Krále "chozeho"béček sází na zábavu,ale vadily mi ty anglické titulky. Dlouho jsem se tak nepobavil a Tábor hokejové masky,tady ať mi nikdo nevykládá,že tohle není český Crystal Lake,zvláště,když tam ještě najdete mačetu. Hudba se rozhodně povedla,všechna čest. Ale vraždící nafukovací panny? Tady,už příběh ukazuje svoji debilitu,jenž ho činní tak krásným. Za co musím ubrat plánovanou pátou hvězdičku je tak blbě ustřihnutý konec,ale kočka jenž byla kybernetizoval byla super. ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Na amatérské filmy přihlížím trošku jinak, ale od tohoto kraťasu a od člověka co vystudoval filmovou školu bych očekával lepší zpracování. Naprosto nulové vedení herců, kteří předvádí naprosto toporné výkony (mě to připomíná spoustu českých filmu, kde režiséři narvou všechny herce do jednoho záběru aniž by přestříhávali na tváře, a ti herci si rychle odříkají své dialogy ať to mají za sebou(jako by na první pokus). A připadalo mě jako by se ta pěkná černovláska před kamerou styděla…) a ať mě nikdo neříká, že to tak mělo být. Beru ty blbé hlášky a šílené náhody, které k podobným filmům sedí, problém ale je, že to dost působí jako těžká amatéřina. Filmu schází tempo a nějaký smysl nebo děj (kdo byly ti chlápci ze začátku, z ničeho nic gumová pana, pak nějaké doktor, z ničeho nic se kybernetická holka na konci vzepře svému stvořiteli (teda jestli jsem to správně pochopil)…), a na rozdíl od Těla je nic moc kamera. Ale oceňuji hudbu, snahu a pěkné vnady:-). Jinak ať to režisér zkouší dál, ale přesto mé hodnocení 1 hvězdička… ()

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

Síce to nie je tak kvalitné ako Telo, ale stále ide o skvelý amatérsky kratas. Dej je jednoduchý a zábavný, dokonca by som povedal dosť odvážny... pretože cherleeaders movie boli in tak v 80-tich rokoch a choze dokázal ako tak vytiahnut a oprášiť tento subžáner. Herecké (ne)výkoni vôbec nebijú do očí a celkvo ked si zoberiem, že to bolo natočené v ČR je to skvelé. Dve sexy rozstlievačky, jedna nafukovacia anča a boj môže začať. Pekná pocta cheerleaders filmom a samozrjeme Piatku 13-teho. Ked som to pustil kamošom, tak každý jeden povedal "Len 8 minút? Ja chcem viac" a to už o niečom svedčí. Dávam 60% pretože Telo malo niečo do seba. PS: Ale kožičky mega potešili :) ()

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • V první verzi scénáře byl zabijákem ninja, který měl do filmu vnést bojové umění. Role byla nabídnuta režisérovu známému Pavlu Holcovi, ale roli odmítl. (choze)
  • Kostým cyborga byl pozůstatek po nerealizovaném filmu Barbarská gladiátorka. (choze)
  • Postava profesionálního zabijáka Mr. Screwdrivera byla stejně jako celá úvodní scéna převzata z nerealizovaného scénáře filmu Bikini Force: Cannibal Orgasmo. (choze)

Reklama

Reklama